KONTAKTUJTE NÁS

&

 Chcete si otevřít vlastní XBody studio a podnikat v oblasti fitness EMS?
Rádi vám připravíme individuální nabídku a poradíme, který přístroj je pro vás a vaše studio nejvhodnější.  Ozveme se Vám co nejdříve!

   

  Pro objednávky XBody příslušenství a servisní podporu nás kontaktujte na e-mail: podpora@emsfitness.cz
  V případě zájmu o EMS certifikaci kontaktujte našeho Master XBody trenéra: pavel@emsfitness.cz

  BUĎTE ÚSPĚŠNÍ

  Kontaktujte nás a zjistěte proč si nás vybralo více než 2000 studií po celém světě.

  FIBO Innovation Award Winner

  FITEXPO Poznan, Gold Medal Winner

  Transdanubian Innovation Award Winner

  Pegazus Rising Start Up Award Winner

  ZÍSKEJTE VÝHODY A ZKUŠENOSTI XBODY RODINY

  PROFESIONÁLNÍ ŘEŠENÍ

  XBody vyrábí spolehlivé a velmi  efektivní EMS přístroje pro profesionální použití ve fitness, kosmetickém a zdravotnickém průmyslu. Všechna zařízení XBody jsou vyráběna v EU a splňují normy ISO. Náš vlastní vývojový tým a lokální výroba zajišťují pravidelné aktualizace softwaru, nové funkce a to, že každý z našich výrobků je vyroben s maximální péčí a pozorností.

  UDÁVÁME SMĚR V EMS PODNIKÁNÍ

  Posláním společnosti XBody je vždy poskytovat svým obchodním partnerům inovativní, všestranné a ziskové podnikatelské řešení v oblasti EMS. Usilujeme o rozvoj trhu a vytváření trendů a zároveň nabízíme řešení stávajících potřeb trhu. Naše spolehlivá, oceňovaná technologie a praktické návody vám zajistí hladký a bezproblémový provoz a efektivní osobní trénink pro vaše klienty.

  VYDĚLÁVEJTE VÍCE

  Profesionální přístroje XBody jsou určeny pro úspěšné podnikání. Můžete zvýšit své příjmy díky skupinovým tréninků, zvýšit své zisky díky optimalizačním procesním funkcím, snížit počet potřebných EMS přístrojů díky režimu duálního programu a snížit náklady na údržbu oproti na jiným EMS zařízením.

  ŘEŠENÍ NA MÍRU

  Rádi Vám poradíme při výběru správného přístroje pro vaše podnikání, poradíme s podnikatelským plánem, potřebnými investice a možném obratu. Pomůžeme vám najít nejlepší řešení pro vaše podnikatelské potřeby obecně a poskytneme vám konkrétní příklady a osvědčené postupy. Získejte z XBody co nejvhodnější a nejlepší koncepci pro vaše vlastní podnikání s EMS.

  POMŮŽEME VÁM K ÚSPĚŠNÉMU PODNIKÁNÍ

  V XBody přemýšlíme dlouhodobě a staráme se o úspěch a spokojenost našich partnerů. Našim majitelům studia poskytujeme obchodní a marketingovou podporu, nabízíme připravené marketingové materiály, osvědčené postupy, know-how a podrobné návody, jak růst rozšířit jejich podnikání. Vytvořili jsme také komplexní provozní příručku s příklady, jak provozovat studio, maximalizovat kapacitu, dosáhnout rychle zisků a zajistit spokojenost klientů.

  KOMPLETNÍ VZDĚLÁVACÍ SYSTÉM

  Náš EMS trenérský institut vám pomůže stát se odborníkem na technologii EMS, seznámit se s osvědčenými EMS tréninkovými postupy, zdokonalit své dovednosti v oblasti podnikání a naučit se, jak nejlépe využít svých přístrojů. Náš vzdělávací tréninkový program pomůže vašim klientům při prvním tréninku, poskytne jim tipy a triky a naučí je vše potřebné k dosažení maximálních výsledků.

  STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠÍ ROSTOUCÍ CELOSVĚTOVÉ SÍTĚ XBODY STUDIÍ

  Xbody EMS tréninkové přístroje zaznamenaly exponencionální růst v počtu prodaných přístrojů díky těmto následujícím faktorům:

  Celosvětově ověřené výsledky EMS tréninku
  O EMS trénincích se mluví všude – nejen koncoví zákazníci ale i podnikatelé se stále více zajímají o tento trénink 21. století s tisíci a tisíci spokojených klientů. Proč? Trénink je krátký, moderní a vysoce efektivní!
  Oceněné a uznávané tréninkové přístroje
  Společnost XBody získala od svého založení v roce 2010 několik ocenění po celém světě. XBody získala ocenění „Nejlepší inovativní produkt“ mezi ostatními jako Inovace, Design nebo Business.
  Úspěšný podnikatelský model & marketingová podpora
  Naším cílem je poskytovat řešení pro různé typy podnikání s EMS, proto jsme vyvinuli několik podnikatelských modelů. Naše kompletní know how a marketingové postupy vám pomohou urychlit návratnost investic.

   

  V 55 zemích

  celosvětově

  2000+ studií

  otevřeno

  5000+ prodaných

  EMS přístrojů

  44000+ denně

  EMS tréninků

  NAPSALI O NÁS

  Chcete se dozvědět více o našich produktech a podnikatelských příležitostech?

  KONTAKTUJTE NÁS NAPŘÍMO

   

  Seen Aquin

  CEO

  Tel: +420731378180

  E-mail: seen@emsfitness.cz

   

  Pavel Svetlošák

  Obchodní manažer

  Tel: +420774992747

  E-mail: pavel@emsfitness.cz

  ZASTUPUJÍCÍ SPOLEČNOST PRO ČR & SK

  Fitness Revolution s.r.o. IČ: 01710273

  Náměstí 14. října 1307/2, 150 00, Praha 5 – Smíchov

  Vedená u Městského soudu v Praze, spisová značka C 217709/MSPH