EMS TRÉNINK OD XBODY

Vaše vysněná postava již za 2×20 minut týdně

XBody poskytuje EMS trénink celého těla. Stimuluje všechny hlavní svalové skupiny současně a díky tomu Vám pomáhá dosáhnout hezky vytvarované a zpevněné postavy.

Tréninkem s technologií EMS od XBody můžete dosáhnout stejných výsledků jako při běžném 90 minutovém tréninku za pouhých 20 minut!

EMS TRÉNINK

CO SE SKRÝVÁ POD POJMEM ELEKTRICKÁ STIMULACE SVALŮ nebo-li EMS?

EMS je způsob vyvolání svalové kontrakce pomocí různých elektrických impulsů. Zní to příliš vědecky? Je to vlastně docela jednoduché.

Impulzy jsou generovány XBody přístrojem a přes navlhčenou elektrodu se dostanou na povrch kůže, kde přesně stimulují svaly. Impulzy způsobují kontrakci svalů z vnějšího prostředí, přičemž výsledek je podobný skutečnému pohybu a pravidelným stahům svalů, které se provádějí na základě impulsů přicházejících z mozku po centrální nervové soustavě.

EMS trénink je velmi efektivní při tónování a posilování svalů, je to skutečně trénink 21. století.

JAK EMS TRÉNINK FUNGUJE?

Během klasického silového tréninku vysílá mozek impulsy, které stimulují určité svaly ke kontrakci. Nicméně, ne všechny svaly mají dobře vyvinuté spojení s mozkem a tyto svaly nejsou aktivovány tak snadno a proto se neposilují tak dobře.

EMS trénink stimuluje všechny hlavní svalové skupiny současně a také pomáhá vyvíjet spojení motorických nervů v souvislosti se svalovým pohybem. Vysíláním elektrických impulsů přímo do těchto motorických nervů se aktivují i ochablé ​​svaly, které mají horší nervové propojení s mozkem (např. hýžďové svaly).

Vzhledem k tomu, že EMS trénink dokáže zapojit všechny hlavní svalové skupiny najednou, je již od začátku umožněna intenzivnější úroveň tréninku, který rychleji a efektivněji vytváří více svalových vláken. Aktivnější svalová tkáň vyžaduje větší příjem energie, která spaluje více kalorií, a to dokonce i v klidovém režimu po tréninku!

STAČÍ POUZE 2 X 20 MINUT TÝDNĚ

EMS trénink pracuje s elektrickými impulsy, které jsou podobné přirozeným stimulacím těla. Tyto vnější impulsy stimulují svaly prostřednictvím tréninkového obleku od XBody. Tato nejmodernější technologie poskytuje všechny výhody 90 minutového tréninku za pouhých 20 minut, přičemž 2 tréninky týdně stačí!

XBody EMS trénink umožňuje budovat svalovou hmotu a spalovat tuk, zvyšuje kapacitu spalování kalorií a zrychluje metabolismus.

Výhody EMS tréninku

POSILUJTE SVALY

XBody tréninkové obleky obsahují elektrody, které jsou přesně umístěny na těle nad každou důležitou svalovou partií. Všechny impulsy tak dokonale aktivují svůj cíl. Je to velmi jednoduché a bezpečné.

LEPŠÍ DRŽENÍ TĚLA

Elektrody jsou zabudovány v tréninkovém obleku tak, aby stimulovaly i svaly okolo páteře, které se běžně posilují jen velmi těžko. Stimulací těchto hluboko umístěných zádových svalů dojde k jejich posílení. Zlepší se tak držení těla a odstraní se problémy se zády.

TÓNOVÁNÍ TĚLA

XBody EMS trénink zle provádět v režimu dynamického nebo silového tréninku, díky tomu pomůže posílit svaly, spálit tuk a zmírnit příznaky celulitidy. Zvýší se cirkulace svalové a pojivové tkáně, což může vést k pevnější a více tonizované pokožce.

 

 

NEZATĚŽUJE KLOUBY

Při XBody EMS tréninku se převážně využívá posilování s vlastní váhou těla, tím tlak na klouby a ty se během tréninku se nadměrně nezatěžují tak jako u silových tréninků. Spojením fyzio a rehabiliatce může být EMS trénink použit i po úrazu nebo při bolesti kloubů.

ZMÍRNĚNÍ DYSBALANCÍ

Přesně umístěné elektrody v XBody tréninkovém obleku dokážou současně stimulovat svalovou partii stejnou sílou impulsu. Je jen na vás, zda-li si vyberete všechny hlavní svalové skupiny nebo jen vybrané dle konkrétní potřeby. Můžeme tak posílit i oslabené svalstvo a zmírnit příznaky svalové dysbalance.

UŠETŘETE ČAS

„Čas jsou peníze“, jak říká staré přísloví, a to je zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě. S EMS můžete dosáhnout výsledků 90 minutového tréninku za pouhých 20 minut, včetně posilování a kardio tréninků podle Vašeho přání.

Zjistěte, proč je EMS trénink s přístroji od XBody tak jedinečný

XBody přístroje, jejich design a jedinečné vlastnosti, činí EMS trénink s XBody mimořádně efektivním. Kombinace pohodlného a kvalitně ušitého tréninkového obleku spolu s pokročilou stimulační technologií take zvyšuje efektivitu EMS tréninků.

BEZPEČNOST TECHNOLOGIE

Můžete si být jisti, že díky XBody zařízení a vyškoleným trenérům budete při tréninku v bezpečí.

 

Bezpečnost je dále zajištěna naším důkladným vzdělávacím systémem. Náš systém vzdělávání v oblasti EMS je zcela jedinečný a dobře doplňuje naše snahy školící instituce EMS Trainer Institute vzdělávat školitele na nejvyšší úroveň odbornosti a reprezentovat nejvyšší kvalitu služeb ve všech aspektech.
Vysoce vzdělaná síť školitelů 

Naši trenéři se naučí nejen pracovat s našimi přístroji, ale i to jak efektivně dohlížet a motivovat klienty a jak používat pokyny, osvědčené postupy a protokoly pro maximální výsledky.

Procesy zaručené kvality ISO

Společnost XBody splňuje požadavky norem ISO 9001 a ISO 13485 a zavedla také interní systém řízení kvality, který zajišťuje důvěru v to, že přístroje a související služby splňují požadavky vysoce kvalitního provozu.

Zjistěte více o XBody a našich hodnotách.

Vítěz ocenění FIBO Innovation Award
FITEXPO Poznaň, vítěz zlaté medaile
Vítěz ocenění Transdanubian Innovation Award
Pegazus Rising

Proč tak rychlý růst a úspěch EMS ve fitness průmyslu?

Přístroje EMS od společnosti XBody zaznamenaly exponenciální růst tržeb díky následujícím faktorům:

Celosvětově ověřená efektivita EMS tréninků
O EMS trénincích se mluví všude – lidé se stále více zajímají o tento futuristický orientovaný typ tréninkové metody s tisíci a tisíci spokojených klientů. Proč? Trénink je krátký, moderní a vysoce efektivní!
Oceněné a uznávané tréninkové EMS přístroje
Společnost XBody získala od svého založení v roce 2010 několik ocenění po celém světě a mimo jiné získala ocenění „Nejlepší inovativní produkt“.
Úspěšné podnikatelské modely a marketingová podpora
Naším cílem je poskytovat řešení pro různé typy podnikání s EMS, proto jsme vyvinuli několik podnikatelských modelů. Naše kompletní know how a marketingové postupy vám pomohou urychlit návratnost investic.
V 55 zemích

po celém světě

500 000+ lidí

trénuje s XBody

10 000+ trenérů

XBody EMS

44 000+

EMS tréninků denně

Podnikatelské výhody XBody EMS

Ověřená účinnost přístrojů XBody
Spolehlivost a efektivita přístrojů XBody byla prokázána po celém světě. Tisíce studií jsou vybaveny našimi profesionálními přístroji a obleky, které poskytují klientům služby nejvyšší kvality.
Celosvětová podpora a servisní síť
Jsme hrdí na to, že našim partnerům poskytujeme záruky a vynikající, unikátní a komplexní servisní síť po celém světě, včetně České a Slovenské republiky. Také vynikáme v rychlosti osobní komunikace, naše podpora je dostupná po celém světě.
Rychlá návratnost investic
Nejsme jen prodejci zařízení, ale pomáháme našim partnerům splnit reálné podnikatelské plány, realizovat rychlou návratnost investice včetně poskytnutí osvědčených postupů a cenných rad a doporučení, jak podnikat s EMS.
Marketingová podpora
Kromě mnoha marketingových aktivit provozuje XBody několikrát ročně také globální a lokální strategické kampaně: snažíme se vzdělávat lidi o výhodách trénování s EMS a zejména o zkušenostech s XBody.
Úspěšné obchodní modely a know-how
Nabízíme inovativní řešení pro každého: pro začátečníky ve fitness průmyslu až po renomované posilovny. Úspěšné příběhy jsou dostupné z celého světa. Zahájit a rozvíjet podnikání s XBody je snadné a snadné.

KONTAKTUJTE NÁS

CHCETE VĚDĚT VÍCE O EMS PŘÍSTROJÍCH OD XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s EMS.

CHCETE ZAČÍT PODNIKAT S EMS V ČECHÁCH NEBO NA SLOVENSKU?

Staňte se součástí XBody rodiny a požádejte nás o zaslání bližších informací o podnikání v oblasti EMS.