XBODY & EMS TRÉNINK

XBody poskytuje EMS trénink celého těla, stimuluje všechny hlavní svalové partie současně a díky tomu pomáhá dosáhnout vytvarované a zpevněné postavy. Tréninkem s technologií EMS můžete dosáhnout stejných výsledků jako při běžném 90-ti minutovém intenzivním tréninku a stačí trénovat pouze 1 nebo 2 x týdně, dle potřeb klienta!

CO SE SKRÝVÁ POD POJMEM EMS?

EMS (Electric Muscle Stimulation) je způsob vyvolání svalové kontrakce pomocí různých elektrických impulsů. Zní to příliš vědecky? Je to vlastně docela jednoduché.

Impulzy jsou generovány XBody přístrojem a přes navlhčenou elektrodu se dostanou na povrch kůže, kde přesně a přirozeně stimulují svaly. Impulzy způsobují kontrakci svalů z vnějšího prostředí, přičemž výsledek je podobný skutečnému pohybu a pravidelným stahům svalů, které se provádějí na základě impulsů přicházejících z mozku po centrální nervové soustavě. EMS trénink je velmi efektivní při tónování a posilování svalů, je to skutečně trénink 21. století.

JAK EMS TRÉNINK FUNGUJE?

Během klasického silového tréninku vysílá mozek impulsy skrze nervovou soustavu, které vytvářejí kontrakci a stimulují určité svaly. Nicméně, ne všechny svaly mají dobře vyvinuté spojení s mozkem a tyto svaly nejsou aktivovány tak snadno a proto se neposilují tak dobře.

EMS trénink stimuluje všechny hlavní svalové skupiny současně a také pomáhá vyvíjet spojení motorických nervů v souvislosti se svalovým pohybem. Vysíláním elektrických impulsů přímo do těchto motorických nervů se aktivují i ochablé ​​svaly, které mají horší nervové propojení s mozkem (např. hýžďové svaly).

Vzhledem k tomu, že EMS trénink dokáže zapojit všechny hlavní svalové skupiny najednou, je již od začátku umožněna intenzivnější úroveň tréninku, který rychleji a efektivněji vytváří více svalových vláken. Aktivnější svalová tkáň vyžaduje větší příjem energie, která spaluje více kalorií, a to dokonce i v klidovém režimu po tréninku!

1 NEBO 2 X 20 MINUT TÝDNĚ?

EMS trénink pracuje s elektrickými impulsy, které jsou podobné přirozeným stimulacím těla. Tyto vnější impulsy stimulují svaly prostřednictvím tréninkového obleku od XBody. Tato nejmodernější technologie poskytuje všechny výhody 90 minutového tréninku za pouhých 20 minut.

1 nebo 2 x týdně? Pokud začínáte s EMS tréninky a nebo sportujete, je ideální trénovat 1 x týdně. Pokud jste pokročilí a chcete trénovat 2 x týdně je třeba myslet na to, že mezi tréninky musí být minimální odstup 3-4 dny z důvodu regenerace, která je delší oproti jinému silovému cvičení. S našimi přístroji můžete provádět jak EMS tréninky, tak i tréninky s podporou EMS.

Máte tak naprostou flexibilitu a nejste omezeni jen např. na EMS tréninky jako u jiných přístrojů. XBody neudává hranice, ale inovuje, zlepšuje a neustále posouvá trénování s EMS dál tak, aby využila potenciál této úžasné metody na maximu.

XBody EMS trénink umožňuje budovat svalovou hmotu a spalovat tuk, zvyšuje kapacitu spalování kalorií a zrychluje metabolismus.

VÝHODY EMS TRÉNINKU

POSILUJTE SVALY

XBody tréninkové obleky obsahují elektrody, které jsou přesně umístěny na těle nad každou důležitou svalovou partií. Všechny impulsy tak dokonale aktivují svůj cíl. Je to velmi jednoduché a bezpečné.

LEPŠÍ DRŽENÍ TĚLA

Elektrody jsou zabudovány v tréninkovém obleku tak, aby stimulovaly i svaly okolo páteře, které se běžně posilují jen velmi těžko. Stimulací těchto hluboko umístěných zádových svalů dojde k jejich posílení. Zlepší se tak držení těla a odstraní se problémy se zády.

TÓNOVÁNÍ TĚLA

XBody EMS trénink zle provádět v režimu dynamického nebo silového tréninku, díky tomu pomůže posílit svaly, spálit tuk a zmírnit příznaky celulitidy. Zvýší se cirkulace svalové a pojivové tkáně, což může vést k pevnější a více tonizované pokožce.

 

 

NEZATĚŽUJE KLOUBY

Při XBody EMS tréninku se převážně využívá posilování s vlastní váhou těla, tím tlak na klouby a ty se během tréninku se nadměrně nezatěžují tak jako u silových tréninků. Spojením fyzio a rehabiliatce může být EMS trénink použit i po úrazu nebo při bolesti kloubů.

ZMÍRNĚNÍ DYSBALANCÍ

Přesně umístěné elektrody v XBody tréninkovém obleku dokážou současně stimulovat svalovou partii stejnou sílou impulsu. Je jen na vás, zda-li si vyberete všechny hlavní svalové skupiny nebo jen vybrané dle konkrétní potřeby. Můžeme tak posílit i oslabené svalstvo a zmírnit příznaky svalové dysbalance.

UŠETŘETE ČAS

„Čas jsou peníze“, jak říká staré přísloví, a to je zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě. S EMS můžete dosáhnout výsledků 90 minutového tréninku za pouhých 20 minut, včetně posilování a kardio tréninků podle Vašeho přání.

BEZPEČNOST TECHNOLOGIE

BEZPEČNOST a VYSOKÁ ODBORNOST je díky XBody přístrojům a vyškoleným EMS trenérům na nejvyšším stupni.

Bezpečnost je zajištěna naším důkladným vzdělávacím systémem. Náš systém vzdělávání v oblasti EMS je zcela jedinečný a dobře fungující EMS Trainer Institute, který vzdělává trenéry v odbornosti technologie EMS a zajišťuje nejvyšší kvalitu služeb ve všech aspektech. Základní školení provádíme zdarma v rámci dodání přístrojů XBody na vámi určeném místě pro neomezený počet osob. Všichni zúčastnění obdrží EMS certifikát.
Trenéři se naučí nejen pracovat s přístroji XBody, ale i to jak efektivně komunikovat a motivovat klienty, provádět osvědčené postupy a protokoly pro jejich maximální výsledky. Následné vzdělávání v oblasti EMS zajišťuje náš EMS Trainer Institute.
Společnost XBody splňuje požadavky norem ISO 9001 a ISO 13485. Zzavedla také interní systém řízení kvality, který zajišťuje důvěru v to, že přístroje XBody a související služby splňují požadavky vysoce kvalitního provozu.

RYCHLÝ RŮST A ÚSPĚCH EMS VE FITNESS PRŮMYSLU

PŘÍSTROJE XBODY ZAZNAMENALY EXPONENCIÁLNÍ RŮST DÍKY NÁSLEDUJÍCÍM FAKTORŮM:

Celosvětově ověřená efektivita EMS tréninků znamená, že se o EMS trénincích se mluví všude – lidé se stále více zajímají o tento typ tréninkové metody s tisíci a tisíci spokojených klientů. Proč? Trénink je krátký, moderní a vysoce efektivní!
Oceněné a uznávané tréninkové EMS přístroje společnosti XBody získaly od svého založení v roce 2010 několik ocenění po celém světě a mimo jiné získala ocenění „Nejlepší inovativní produkt“.
Úspěšné podnikatelské modely a marketingová podpora poskytuje řešení pro různé typy podnikání s XBody. Proto jsme vyvinuli několik podnikatelských modelů a předáme vám naše kompletní know how a marketingové postupy, které vám pomohou urychlit návratnost investic.

 

Podnikatelské výhody XBody EMS

Ověřená účinnost, spolehlivost a efektivita přístrojů XBody byla prokázána po celém světě. Tisíce studií jsou vybaveny našimi profesionálními přístroji a tréninkovými obleky, které poskytují klientům služby té nejvyšší kvality.
Celosvětová podpora a servisní síť, poskytuje našim partnerům záruky a vynikající komplexní služby v této oblasti, včetně České a Slovenské republiky. Také vynikáme v rychlosti osobní komunikace, kdy vaše požadavky řešíme do několik hodin a můžeme vám nabídnout i náhradní servisní zařízení po dobu servisního úkonu.
Rychlá návratnost investic je to, co pomáhá našim partnerům splnit jejich reálné podnikatelské plány. Poskytneme vám osvědčené postupy, cenné rady a doporučení, jak podnikat v oblasti EMS s přístroji XBody.
Marketingová podpora je jedna z aktivit provozovanou XBody několikrát ročně na globální a lokální strategických kampaních: snažíme se informovat lidi o výhodách trénování s EMS a zejména s nimi sdílet zkušenosti s XBody.
Úspěšné obchodní modely a naše know-how nabízí inovativní řešení pro každého: začátečník ve fitness průmyslu nebo po renomovaná posilovna. Začít a rozvíjet své podnikání s XBody přístroji je snadné a úspěšné.

KONTAKTUJTE NÁS

Facebook XBODY CZ/SK

Chcete být pravidelně informování o všech aktuálních novinkách? Sledujte náš Facebook XBody CZ/SK

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O PŘÍSTROJÍCH XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s XBody přístroji.