ROZŠIŘTE SLUŽBY VAŠEHO FITNESS CENTRA S MODELEM SHOP-IN-SHOP

Zlepšete své fitness podnikání implementací EMS studia XBody do vašeho fitness centra jako konceptu shop-in-shop!

Nízká investice, vysoká návratnost investice a vysoká ziskovost z tohoto modelu činí ideální krok k rozšíření vašehou současného fitness centra.

Nejziskovější způsob, jak rozšířit vaše fitness centrum, posilovnu nebo jiné podnikání

Pokud hledáte způsob, jak rozšířit své fitness centrum a své služby o nové vybavení a příležitosti, nehledejte již dál a pořiďte si XBody EMS tréninkové přístroje.

Ve srovnání s jinými alternativami pro rozšíření fitness centra můžete udržet své investiční náklady nízké a váš zisk vysoký, což má za následek mimořádně vysokou návratnost investic. Pokud již provozujete posilovnu, je vaše rozšíření podnikání o EMS opravdu snadné. Nemusíte se ani obtěžovat stavbou nových sprch a šaten, vše, co potřebujete, je velká televizní nebo LED obrazovka, která začne nabízet EMS jako skupinový trénink až 6 pro klientů najednou.

Náš podnikatelský model Shop-in-Shop je možné přizpůsobit pro všechny typy posiloven a fitness center bez ohledu na jejich velikost a styl. Stačí využít prázdnou místnost na spinning, nevyužitou aerobní místnost nebo jednoduše prázdný prostor ve vašem centru a začít provozovat EMS skupinové tréninky okamžitě!

Získejte nové klienty a zatraktivněte stávající členství

Díky implementaci EMS studia XBody do vaší posilovny můžete svým zákazníkům nabídnout širokou škálu vysoce kvalitních EMS tréninků (trénink 1 klienta, skupinové tréninky, funkční nebo sportovní tréninky, regenerační tréninky atd.), což má za následek jedinečné služby, které vaši členové nemohou obdržet nikde jinde.

Můžete přilákat zcela novou klientelu, která nemá zájem chodit do posilovny, ale přesto by chtěla být fit a zdravá v krátkým, zábavným a přitom efektivním způsobem. Jakmile se stanou řádnými členy, můžete jim prodat jednu z vašich dalších služeb.

Nabídkou takové nové služby svým stávajícím členům budete mít také skvělou příležitost upgradovat mnoho členství tak, aby zahrnovaly také tréninky EMS, což povede k větší zainteresovanosti a spokojenosti klientů a k vyšší míře udržení členů.

Nové podnikatelské a tréninkové příležitosti pro vaši posilovnu

Nabídněte svým klientům zcela novou metodu tréninku a otevřete nové podnikatelské příležitosti rozšířením svých služeb.

Kombinujte EMS tréninky XBody s jakýmkoliv typem funkčního nebo sportovně specifického tréninku (tj. běžecký pás, eliptický trenažér, TRX, funkční tréninkové bedny a regály, multifunkční stěny, běh atd.) Nabízejte kompletní tréninková řešení pro nejrůznější tréninkové potřeby vašich klientů.

Můžete také nabídnout privátní VIP trénink jednoho klienta, skupinové tréninkové lekce až pro 6 osob a speciální regenerační tréninky pro bezpečné a rychlé hojení svalů. Transformací některých zřídka využívaných prostor ve vaší tělocvičně můžete maximalizovat využití kapacity a efektivněji a hospodárněji provozovat své podnikání.

Rozšiřte své fitness centrum o tréninky EMS

Tím, že vlastníte posilovnu nebo fitness centrum, máte již téměř vše k úspěšnému podnikání v EMS oboru. Vše co potřebujete, abyste mohli začít vydělávat, je tréninková plocha a správné tréninkové přístroje XBody.

Nabídněte svým členům nové služby a přilákejte zcela novou klientelu využitím nových příležitostí, které EMS nabízí s podnikatelským modelem Shop-in-Shop.

VÝHODY KONCEPTU SHOP-IN-SHOP

Nabídka tréninků EMS ve vaší posilovně nebo ve vašem fitness centru a růst vašeho podnikání díky novým příležitostem, novým klientům a zvýšeným příjmům s rychlou návratností investice.

Nové tržní příležitosti

Dosáhněte dříve nevyužitého potenciálu ve vaší oblasti tím, že nabídnete EMS tréninky pro lidi, kteří nemají zájem chodit do posilovny, ale přesto se chtějí dostat do kondice rychlou, zábavnou a efektivní cestou. S EMS stačí pouze 2 × 20 minut týdně, abyste byli fit a měli hezky zpevněné tělo.

Velká příležitost ke křížovému prodeji

Můžete buď prodávat své již existující nutriční doplňky a tréninkové programy novým klientům, kteří původně přišli na EMS trénink, nebo můžete prodávat EMS tréninky svým stávajícím členům, kteří chtějí zlepšit úroveň své kondice. Můžete jim tak upgradovat členství.

Nabídka komplexních tréninků

Kombinujte EMS tréninky s tradičními tréninkovými metodami, silovým tréninkem nebo funkčním sportovním tréninkem a nabídněte svým klientům jedinečný a efektivní tréninkový program, díky kterému mohou vaši členové posilovat efektivněji a dosáhnout tak svých výsledků rychleji.

Maximalizujte kapacitu fitness centra, tréninkové prostory a využití personálu

Využijte volných prostor a zaměstnanců ve své posilovně a zároveň maximalizujte kapacitu posilovny. Můžete nechat své trenéry vyškolit v EMS certifikaci, aby se naučili, jak správně, bezpečně a efektivně zacházet s přístroji XBody. Následně mohou trénovat více klientů najednou v prostoru, který nevyužíváte naplno.

Nízká investice

Zahájit úspěšné EMS podnikání bude snadné, pokud již máte posilovnu nebo fitness centrum. Můžete ušetřit hodně finančních prostředků, neboť již máte sprchy, šatny a vhodný prostor pro tréninky. Vše co potřebujete, je televize, vhodný EMS přístroj a příslušenství od XBody. Následně stačí jen otevřít své EMS studio ve svém centru či posilovně a ve velmi krátké době začít vydělávat peníze.

Výjimečná návratnost investice s modelem Shop-in-Shop

Díky XBody přístrojům, jejich efektivitě a zaškolením, které vám poskytneme, mohou být vaše zisky z EMS tréninků opravdu vysoké. Vzhledem k tomu, že využijete vašeho stávajícího centra nebo posilovny a tím si výrazně snížíte investiční náklady, můžete dosáhnout mimořádně rychlé návratnosti investice.

ROZŠIŘTE SLUŽBY VAŠEHO FITNESS CENTRA S PŘÍSTROJI XBODY

Připraven na jakékoli potřeby

ACTIWAVE
Pokročilá bezdrátová technologie Actiwave je ideální pro koncept Shop-in-Shop. Funkce pro skupinové tréninky pomáhá zvyšovat příjmy, neboť můžete trénovat až 6 klientů najednou. Funkce “Go-Out” umožňuje kombinovat bezdrátový EMS trénink např. i na kardio přístrojích, rotopedu nebo jiným funkčním vybavením.
NEWAVE
Newave je ideální přístroj do začátku, pokud chcete začít s jedním přístrojem a minimálními náklady a následně pomalu expandovat. Díky drátové technologii Newave můžete provádět profesionální osobní tréninky pro jednoho klienta. Svým členům tak můžete nabídnout velmi osobní a privátní přístup.

Další informace o našich EMS přístrojích.

TIPY NA ÚSPĚCH S KONCEPTEM SHOP-IN-SHOP

Z konceptu Shop-in-shop můžete vytěžit maximum.

 

MOTIVUJTE NOVÉ ZÁJEMCE, ABY SI EMS TRÉNINK VYZKOUŠELI
Klíčem k získání nových EMS klientů je, aby si EMS trénink nejprve vyzkoušeli a sami na sobě pocítili dopad a výsledky EMS stimulace. Jakmile budou vědět, o čem EMS tréninky jsou a jak EMS funguje v praxi a hlavně jak jsou po tréninku cítit svaly, jistě se vrátí a budou chtít další EMS tréninky.
NABÍDNĚTE EMS TRÉNINKY VAŠIM EXISTUJÍCÍM ČLENŮM
Není nic jednoduššího než prodávat svým existujícím zákazníkům. Provozem vašeho centra máte přístup k velkému počtu členů, kteří mohou mít zájem o vyšší úroveň členství zahrnující i EMS tréninky.
ORGANIZUJTE SKUPINOVÉ TRÉNINKY
I když jsou tréninky pro jednoho klienta jedním z nejziskovějších typů fitness tréninků, nic se nedá srovnat se ziskem skupinového EMS tréninku, kdy trénujete současně až 6 klientů. Jeden přístroj, jeden trenér, jeden časový úsek, přesto šestinásobek příjmů.
VYUŽIJTE VÝHOD EMS TRÉNINKU K ZÍSKÁNÍ NOVÉ KLIENTELY
Popularita EMS tréninků rychle roste a může být velmi unikátní službou, kterou můžete ve vašem centru exkluzivně nabízet právě vy. Využijte této konkurenční výhody k oslovení a přilákání zcela odlišného typu klientely. Díky jedinečným výhodám EMS tréninků, mají o tyto tréninky totiž mnohdy zájem i klienti, kteří by jinak normálně do klasického fitness centra nezavítali.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Facebook XBODY CZ/SK

Chcete být pravidelně informování o všech aktuálních novinkách? Sledujte náš Facebook XBody CZ/SK

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O PŘÍSTROJÍCH XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s XBody přístroji.