SEZNAMTE SE S XBODY PŘÍSTROJI A JEJICH PŘÍSLUŠENSTVÍM

XBODY NABÍZÍ ŠIROKOU ŠKÁLU PROFESIONÁLNÍCH EMS TRÉNINKOVÝCH PŘÍSTROJŮ NAVRŽENÝCH TAK, ABY USPOKOJILY RŮZNÉ POTŘEBY ZÁKAZNÍKŮ, KONCEPTY STUDIA A PODNIKATELSKÉ MODELY.

ZJISTĚTE, PROČ SI NÁS PO CELÉM SVĚTĚ
VYBRALO VÍCE NEŽ 2000 VLASTNÍKŮ STUDIÍ.

      

NABÍDNĚTE EMS TRÉNINK KDEKOLI! XBODY GO NEZNÁ HRANICE, VŠE JE MOŽNÉ

XBODY GO JE NAŠE NEJNOVĚJŠÍ PŘENOSNÉ ZAŘÍZENÍ. TRÉNUJTE SVÉ KLIENTY KDEKOLI UVNITŘ NEBO VENKU BEZ HRANIC A POMOZTE JIM PROŽÍT AKTIVNÍ ŽIVOT DÍKY VÝHODÁM, KTERÉ EMS TRÉNINKY NABÍZÍ.

Vlastnosti XBody GO

Jaké jsou výhody XBody GO?

Naše doporučení

Podnikatelské modely se zařízením XBody GO:

ACTIWAVE JE PRVNÍM HYBRIDNÍM TRÉNINKOVÝM EMS PŘÍSTROJEM

TRÉNUJTE AŽ 6 KLIENTŮ SOUČASNĚ S BEZDRÁTOVÝM PŘIPOJENÍM. IDEÁLNÍ PRO STUDIA, KTERÁ CHTĚJÍ RŮST S CO NEJVĚTŠÍ FLEXIBILITOU A VŠESTRANNOSTÍ. ZAČNĚTE S KABELOVÝMI TRÉNINKY A ROZŠIŘUJTE SE BEZDRÁTOVĚ.

Funkce Actiwave

Jaké jsou výhody Actiwave?

Naše doporučení

Podnikatelské modely s přístrojem Actiwave:

SPOLEHLIVÝ. ÚSPĚŠNÝ. EKONOMICKÝ.

NEWAVE JE NAŠIM NEJVÍCE PRODÁVANÝM PRODUKTEM PO MNOHO LET. TRÉNUJTE SVÉ KLIENTY KABELOVÝM PŘIPOJENÍM A ŠIROKOU ŠKÁLOU TRÉNINKOVÝCH PROGRAMŮ. IDEÁLNÍ PRO TRÉNINK JEDNOHO KLIENTA S MAXIMÁLNÍM OSOBNÍM PŘÍSTUPEM.

Funkce Newave

Jaké jsou výhody Newave?

Naše doporučení

Podnikatelské modely s přístrojem Newave:

JAK VYBRAT NEJVHODNĚJŠÍ EMS ZAŘÍZENÍ?

Zvažte vaše podnikatelské potřeby

V první řadě musíte analyzovat na jaký podnikatelský model se chcete zaměřit, jaká investice odpovídá vašemu rozpočtu a jaké jsou vaše cíle.

Chtěli byste vybudovat studio poskytující EMS osobní tréninky pro jednoho klienta nebo pro malou skupinu klientů? Chcete svým klientům nabídnout zjednodušené, základní EMS tréninky nebo sportovní specifický a funkční trénink? Chcete se zaměřit na tónování svalů a hubnutí nebo prevenci úrazů a pooperační regenerační trénink?
Máme řešení pro všechny!

Podívejte se na naše portfolio EMS přístrojů, které pokrývá všechny vaše požadavky na EMS zařízení a nabízí řešení pro všechny typy a velikosti fitness a wellness center.

Rozvrhněte si správnou velikost studia a rozvrh tréninků

Dostupný prostor definuje maximální tréninkovou kapacitu. Musíte také zvážit velikost a umístění šaten a sprch a jejich vzdálenost od tréninkového prostoru. To vše má vliv na vaše ceny, potřeby lidských zdrojů a rozvrh tréninků.

Naši odborníci vám pomohou najít nejlepší možné řešení pro daný prostor a vámi vybraný podnikatelský model. Navíc máme připravené architektonické návrhy studia, které vám umožní zvážit vše důležité a ušetřit čas.

Je to o dlouhodobém horizontu

Každá investice potřebuje čas k dosažení požadovaného obratu. Abychom v dlouhodobém horizontu maximalizovali návratnost vašich investic, usilovně jsme pracovali na vývoji EMS přístrojů, které jsou nejmodernější, stejně jako vysoce kvalitní, odolné tréninkové obleky, které budou průběžně sloužit vašim profesním potřebám a mít co nejnižší náklady na údržbu.

Naše osvědčené podnikatelské modely, které jsou připraveny k okamžitému použití, zajistí, že budete mít skvělý náskok před konkurencí a že vaše podnikání stále poroste.

Celosvětová servisní síť společnosti XBody a modulární sestavení přístrojů a obleků usnadňují a zhlediska nákladů zefektivňují provoz vašeho EMS studia, nehledě na naši pětiletou záruku na elektrody.

 

STOJANY

Různé stojany jsou kompatibilní s přístroji XBody Actiwave, Newave a Newave Med.

Stojan STANDARD

Standardní stojan se hodí do každého prostředí, jeho ergonomický a jedinečný design krásně vynikne a nezabere více než 2 m² vašeho prostoru. Díky své nízké hmotnosti ho můžete snadno přemísťovat.

Stojan PORT

Stojan Port lze jednoduše přenášet a mít ho vždy po ruce. Zda je třeba osobní trénink u klienta doma, během cesty nebo na dovolené. Je snadné ho přepravovat v jeho elegantním cestovním kufru. Trenér se může stylově prezentovat např. i v domácnosti nebo kanceláři klienta.

Stojan WALL

Stojan na zeď WALL je perfektní kombinací skladově úsporného nástěnného přístroje a přenosné verze. Upevněte ho na zeď ve Vašem studiu a jedním jednoduchým pohybem ho v případě potřeby přemístěte. Napájecí zdroj je diskrétně skryt, aby byl zachován příjemný vzhled. Je ideální pro jachty a výletní lodě.

Příslušenství

KUFR

XBody poskytuje řešení, tzv. “Studio On-The-Go” nebo-li služby osobního trenér mimo studio s odolným pevným kufrem. Speciálně navržený interiér pomáhá přenášet a ukládat některou z hlavových jednotek XBody, až 2 tréninkové obleky a veškeré potřebné příslušenství. Kufr je ideálním společníkem pro poskytování osobních tréninků mimo studio, např. doma nebo v kanceláři klientů.

ELEKTRODY NA RAMENA

XBody navrhl doplněk pro trénink ramen díky vestavěným elektrodám, které mohou přímo stimulovat svaly na ramenou, aby je trénovaly ještě efektivněji. Stačí připevnit elektrody na ramena, nastavit stimulaci na vašem přístroji a cítit, jaký je rozdíl v tom, že vaše ramenní svaly jsou stimulovány a jak rychleji se můžete zlepšit.

STOJAN PRO TRÉNINKOVÉ OBLEKY

Tento stojan musíte mít ve vašem studio! Slouží nejen jako stojan pro vaše tréninkové obleky a další příslušenství, ale také usnadňuje namáčení obleků vodou, což je potřebné pro lepší vodivost a intenzitu impulsů. Slouží také jako ideální úložné řešení pro tréninkové obleky a pásy na paže a ramena, elektrody a veškeré další příslušenství.

DALŠÍ SLUŽBY

EMS trenérský institut

Získejte svou EMS certifikaci prostřednictvím institutu EMS Trainer Institute. Naučte se vše o technologii EMS, podnětech, frekvencích, metodách tréninků a rozvíjejte své podnikatelské znalosti, abyste maximalizovali své podnikání s EMS.

Podpora a servisní síť

Podpora společnosti XBody je k dispozici po celém světě, aby odpovídala na všechny vaše otázky. Naše servisní podpora funguje i lokálně v České a Slovenské republice, aby vám co nejrychleji poskytla nejlepší možné řešení.

KONTAKTUJTE NÁS

Facebook XBODY CZ/SK

Chcete být pravidelně informování o všech aktuálních novinkách? Sledujte náš Facebook XBody CZ/SK

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O PŘÍSTROJÍCH XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s XBody přístroji.