HYBRID

První hybridní zařízení EMS na světě, které umožňuje současně trénovat s kabelem i bez něj. Actiwave bylo navrženo tak, aby vyhovovalo všem potřebám EMS tréninků a všem obchodním modelům, přičemž nabízí dosud nevídané příležitosti.

Znásobte své příjmy pomocí skupinových tréninků až pro 6 klientů a zdvojnásobte obrat vašeho EMS mikrostudia díky tomu, že budete mít ne jeden, ale dva a více tréninků s jediným zařízením.

VÝHODY ACTIWAVE

První a jediné hybridní zařízení EMS na světě

XBody Actiwave je dalším krokem ve vývoji EMS řešení. Je to první a jediné zařízení pro EMS tréninky na světě, které je schopné současně poskytovat kabelový i zcela bezdrátový trénink.

XBody Actiwave bylo vyvinuto tak, aby dalo vlastníkům studia svobodu používat jakékoli tréninkové metody, aby si mohli vybudovat vlastní podnikání, a to tak, jak budou chtít. Ať už se jedná o osobní trénink, skupinový bezdrátový trénink, funkční, sportovní, vnitřní nebo venkovní trénink, Actiwave je stále jediné EMS zařízení, které je schopno vyhovět všem těmto tréninkovým metodám.

Zdvojnásobte svůj obrat jediným přístrojem

Bezkonkurenční hybridní funkce Actiwave umožňuje majitelům studií vytvářet současně kabelové i bezdrátové tréninky pouze s jedním zařízením, což zdvojnásobí jejich obrat a efektivitu.

I když byste k tomu samému potřebovali dvě tradiční EMS zařízení, s XBody Actiwave budete potřebovat pouze jedno. Ušetříte náklady na nákup druhého zařízení EMS a díky tomu vyděláte více.

Znásobte své příjmy pomocí skupinových tréninků

Máte-li ve svém studiu Actiwave, otevírají se vám tím nové obchodní příležitosti. Proč trénovat pouze jednoho klienta, když můžete současně trénovat až 6 klientů a znásobit své příjmy?

S XBody Actiwave můžete využít jeho funkce bezdrátového skupinového tréninku, který vám umožní současně trénovat více klientů a přitom se individuálně věnovat každému z nich a přizpůsobit jejich nastavení. Vydělávejte více peněz, šetřete náklady a efektivně trénujte své klienty.

Jak funguje Actiwave?

Náš interní tým vývojářů vynalezl a vymyslel unikátní a efektivní řešení pro bezdrátové skupinové tréninky. Pracuje na bezpečné a oddělené síti, kterou poskytuje XBody Point, který propojí zařízení Actiwave a bezdrátové adaptéry Actiwear. S jedním zařízením Actiwave můžete trénovat 6 klientů bezdrátově (s 6 adaptéry Actiwear) nebo 5 klientů bezdrátově (s 5 adaptéry Actiwear) a jedním klientem připojeným skrze spirálový kabel – záleží jen na vás a na vašich preferencích!

Náš XBody Point má své vlastní oddělené Wi-Fi kanály a jeho síťové nastavení může být lehce upraveno, pokud by se navzájem rušil s jinými bezdrátovými zařízeními v okolí.

Náš adaptér Actiwear je samo o sobě malé EMS zařízení, jakmile upravíte nastavení na zařízení Actiwave, synchronizuje se a může fungovat samostatně, což znamená, že můžete cvičit bez ohledu na vzdálenost mezi Actiwave a Actiwear a budete moci vyzkoušet zajímavé možnosti, které nabízí naše funkce “Jít ven”.

Pokud máte připojení k internetu, lze také se připojit se ke službě XBody Online, která zajišťuje správu klientů.

Jednoznačný šampion

XBody Actiwave představuje další evoluční krok v EMS průmyslu.

Díky hybridním a bezdrátovým funkcím, funkčním a sportovním tréninkům, možnosti cvičit venku i vevnitř, 15 palcové dotykové obrazovce, vestavěným tréninkovým programům s pravidelnými softwarovými aktualizacemi a mnoha novým funkcím toto oceňované EMS zařízení stojí na samotném vrcholu technologií EMS a otevírá pro vás nevídané obchodní příležitosti.

Pokud chcete EMS zařízení, které bylo navrženo tak, aby pomohlo vašemu podnikání uspět a růst, Actiwave vám poskytne bezprecedentní míru svobody provozovat své podnikání tak, jak budete chtít vy, a nabídnout vašim klientům jakékoli tréninkové metody.

 

VLASTNOSTI ZAŘÍZENÍ ACTIWAVE

Maximalizujte svůj obrat pomocí našeho výkonného, univerzálního a efektivního zařízení.

Hybrid – kabelový & bezdrátový trénink

Kabelové připojení je optimální pro klasický EMS trénink s jednoduchými cviky, např. statický trénink. Bezdrátový trénink poskytuje možnosti a úplnou svobodu pro všechny typy sportovních nebo funkčních pohybů, s bezdrátovou funkcí XBody “Jít ven” můžete dokonce i běhat venku.

Duální trénink – dva tréninky na jednom zařízení

Díky pokročilé technologii přístroje Actiwave je možné provádět posilování a kardio tréninky současně, což maximalizuje využití jednoho zařízení a zvýší váš obrat. Jedno zařízení Actiwave může nahradit dvě tradiční EMS zařízení.

Individuální nebo synchronizované tréninkové programy pro 1-6 klientů

Zvolte různé tréninkové programy a upravte individuálně nastavení každého klienta ve skupinovém tréninku. Upravujte nastavení během tréninků, pokud to bude nutné, a poskytněte tak svým klientům možnost zažít osobní trénink i během skupinové lekce s využitím našich profesionálních provozních postupů.

Možnost oddělených tréninků a pozdního přihlášení

Náš vývojový tým pravidelně v rámci svých softwarových aktualizací uvádí nové funkce, takže máte k dispozici vždy tu nejaktuálnější technologii. S některými z těchto zásadních aktualizací můžete zahájit jeden nebo několik samostatných tréninků během skupinové lekce, což znamená, že můžete provádět až šest samostatných tréninků současně. Pomocí možnosti „pozdního přihlášení“ můžete do skupiny průběžně přidávat další klienty, aniž byste museli zastavit tréninky ostatních klientů, což usnadňuje optimalizaci používání vašich zařízení.

Program Virtuální trenér

Vestavěný program Virtuální trenér zajišťuje optimalizaci tréninků a provádění cviků správným způsobem, aniž by trenér sám musel s klienty provádět cviky. Program Virtuální trenér umožňuje trenérům důkladně se zaměřit na jednotlivé technické pozice, držení těla a výkony klientů i během skupinového tréninku s promítáním obrazovky na dalších zařízeních (televize nebo projektor).

Spolehlivé a efektivní skupinové tréninky

EMS jako skupinová fitness metoda představuje nový, revoluční a osvědčený způsob, jak zvýšit váš obrat z investic, který lze zavést ve všech typech podniků od mikrostudií až po velké fitness franšízy. Efektivita a spolehlivost našeho konceptu byla prokázána na FIBO 2017, kde proběhlo více než 500 tréninkových tréninků v průběhu jediného víkendu!

OTEVŘETE SI TRÉNINKOVÉ EMS STUDIO S XBODY ACTIWAVE

Všestranné řešení, které vyhovuje rostoucí firmě a uspokojí více potřeb

SHOP-IN-SHOP
Pokročilá bezdrátová technologie adaptéru Actiwear a přístroje Actiwave je ideální pro koncept Shop-in-shop. Funkce skupinového tréninku vám pomáhá zvýšit obrat tím, že vytvoříte v posilovně skupinové tréninky, a jeho funkce “Jít ven” umožňuje kombinovat EMS se závažím na funkčních nebo kardio strojích.
MIKROSTUDIO
Zařízení Actiwave bylo navrženo tak, aby se dalo všestranně použít v malých studiích, která chtějí růst bez rizika. Funkce skupinových a duálních tréninků vám pomáhají zvýšit obrat a zároveň výrazně snížit investiční náklady tím, že budete potřebovat pouze jedno EMS zařízení a ne dvě. Jeho hybridní funkce pomáhají malým studiím experimentovat s různými modely podnikání a tréninků, protože jim umožní vyzkoušet osobní, skupinové, funkční a kardio tréninky, aniž by se k čemukoli musela zavazovat.

Další informace o našich obchodních modelech.

OBCHODNÍ VÝHODY ZAŘÍZENÍ XBODY ACTIWAVE

Navrženo tak, aby bylo vaše podnikání úspěšné.

ZDVOJNÁSOBTE SVŮJ OBRAT
Funkce skupinového a duálního tréninku s použitím zařízení Actiwave vám otevírá netušené obchodní příležitosti, které mohou zdvojnásobit nebo dokonce ztrojnásobit vaše příjmy.
ROZŠIŘUJTE SVÉ STUDIO
Zařízení Actiwave bylo navrženo tak, aby vašemu podnikání mohlo nabídnout maximální míru flexibility. Rozšiřujte svou klientelu díky skupinovým tréninkům a vyzkoušejte různé tréninkové metody díky hybridní technologii, která nejlépe vyhovuje vašemu podnikání.
MAXIMÁLNÍ VÝKON PO DLOUHOU DOBU
Pokud chcete takové EMS zařízení, které představuje samotný vrchol nejnovějších technologií v oblasti EMS a u kterého se můžete spolehnout na to, že vám bude sloužit po dlouhou dobu, je pro vás Actiwave tou pravou volbou.
RYCHLÁ NÁVRATNOST INVESTICE
Zařízení Actiwave vám umožní výrazně snížit vaše investice tím, že nemusíte kupovat dvě EMS zařízení, a také vám snižuje provozní náklady, přičemž zvyšuje váš obrat tím, že vám otevírá nové obchodní příležitosti díky režimu skupinového tréninku a režimu duálního tréninku.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Markus Beispiel
Studio Owner, Berlin, Germany

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Markus Beispiel
Studio Owner, Berlin, Germany

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Funkce “Jít ven”

S pomocí funkce “Jít ven”, která otevírá úplně nové možnosti tréninku, již klienti nejsou limitováni nutností být poblíž přístroje Actiwave. Předem definovaná nastavení jsou odeslána a uložena do zařízení Actiwear a lze je použít mimo dosah bezdrátové sítě tak, abyste si mohli vychutnat pocit naprosté svobody kdekoli vevnitř i venku.

15ti palcový IPS dotykový displej

Velký a odolný dotykový displej, který se snadno a intuitivně ovládá. Tento čistý grafický displej je trendy a příjemný na pohled.

130 x 40 cm

Navrženo pro dokonalost. Přístroj můžete libovolně přenášet ve studiu, vytvářet tréninkový prostor kolem něj a také jej můžete nosit ke svým klientům.

USB a HDMI porty

USB slot slouží pro nejnovější aktualizace a HDMI port slouží k propojení televizoru nebo projektoru pro maximální pohodlí vašich klientů.

XBody Online

Online rezervační systém, který dokáže vytvářet denní statistiky, přidávat klienty, spravovat rezervace a kontrolovat práci s přístrojem, to je XBody Online!

12 stimulačních kanálů

Přístroje Actiwave a Actiwear používají 12 stimulačních kanálů ke stimulaci svalů na celém těle. Ramenní a lýtkové elektrody lze použít společně jako rozšíření standardního obleku, a volitelný kanál umožňuje připnout i další pár elektrod.

Actiwear: 4x Li-Ion baterie

Zařízení Actiwear používá baterie s vysokou kapacitou, což vám umožňuje jej snadno používat celý den bez nutnosti jejich dobíjení.

Pravidelné aktualizace softwaru

Náš tým pro výzkum a vývoj neustále pracuje na vylepšeních, která usnadňují používání našich zařízení, softwarů, funkcí a služeb, abychom byli vždy alespoň o krok napřed před konkurencí.

Snadná údržba

Zařízení Actiwave je navrženo tak, aby jeho údržba byla co nejméně pracná. Všechny náhradní díly jsou trvale dostupné v našem skladu nebo u našich místních distributorů, kteří zajišťují vaše servisní středisko.

STOJANY

Přístroje XBody Actiwave, Newave a Newave Med lze umístit několik různých stojanů.

Standardní stojan

Standardní stojan se hodí do každého prostředí, jeho ergonomický a jedinečný design krásně vynikne a nezabere více než 2 m² vašeho prostoru. Díky své nízké hmotnosti ho můžete snadno přemísťovat.

Stojan FlowR

Stojan FlowR umožňuje snadné tréninky pomocí kabelového připojení na té nejvyšší úrovni. Instalace přístrojů Newave do stojanu Flower vám umožní trénovat 3 klienty najednou, ale když do něj umístíte 3 bezdrátové přístroje Actiwave budete moct trénovat až 3 x 6 klientů!

Přenosný stojan PORT

Stojan Port lze jednoduše přenášet a mít ho vždy po ruce. Zda je třeba osobní trénink u klienta doma, během cesty nebo na dovolené. Je snadné ho přepravovat v jeho elegantním cestovním kufru. Trenér se může stylově prezentovat např. i v domácnosti nebo kanceláři klienta.

Stojan na zeď WALL

Stojan na zeď WALL je perfektní kombinací skladově úsporného nástěnného přístroje a přenosné verze. Upevněte ho na zeď ve Vašem studiu a jedním jednoduchým pohybem ho v případě potřeby přemístěte. Napájecí zdroj je diskrétně skryt, aby byl zachován příjemný vzhled. Je ideální pro jachty a výletní lodě.

GALERIE

POJĎME SE SEZNÁMIT

CHCETE VĚDĚT VÍCE O EMS PŘÍSTROJÍCH OD XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s EMS.

CHCETE ZAČÍT PODNIKAT S EMS V ČECHÁCH NEBO NA SLOVENSKU?

Staňte se součástí XBody rodiny a požádejte nás o zaslání bližších informací o podnikání v oblasti EMS.