TRÉNINKY OSOBNÍ, VIP, DOMA NEBO V KANCELÁŘI

EMS tréninkové přístroje od společnosti XBody jsou naprosto flexibilní a lze je použít pro různé podnikatelské modely.

Nabídněte svým klientům osobní trénink a „dovezte studio“ do domu klientů nebo navštivte místní firmy a nabídněte jim tréninky přímo ve firmě, které zajistí, aby jejich zaměstnanci byli zdraví a fit.

Studio on-the-go osobní trénink

EMS přístroje od společnosti XBody byly navrženy tak, aby se vešly do kufru a šlo je tak přepravovat a přenášet, ať jste kdekoli.

Zabalte vše, co potřebujete pro trénink, a dovezte EMS studio do domu vašeho klienta pro exkluzivní osobní trénink. Klienti ušetří čas a starosti s dopravou na trénink a vy ušetříte náklady na výstavbu a provoz studia.

Každé z našich zařízení, včetně zařízení Newave Med, může být snadno zabaleno, takže tento podnikatelský koncept můžete využít, i když chcete provozovat fyzioterapeutickou praxi.

VIP tréninky pro speciální zákazníky

Poptávka po VIP trénincích neustále roste. Mnoho klientů nechce nebo nemůže navštěvovat pravidelné skupinové tréninky s ostatními klienty.

Tito klienti chtějí být také fit a zdraví, stejně jako všichni ostatní, ale jejich speciální potřeby nebo přání si vyžadují individiuání trénink. Někteří klienti mohou být výjimečně zaneprázdněni, slavní nebo mohou mít specifické cíle nebo fyzické atributy, které vyžadují individiuální přístup.

Mohou potřebovat zcela oddělenou šatnu nebo dokonce speciální vchod, nebo mohou chtít, abyste přijeli do jejich domu a mohli je trénovat v pohodlí a bezpečí jejich domova.

Nabídka firemních tréninků v kanceláři

S EMS přístrojem od XBody můžete navštěvovat i místní firmy, které chtějí svým zaměstnancům nabízet pravidelné tréninky, aby byly zdraví, fit a namely problémy s bolestmi zad. EMS tréninky jsou krátké, ale efektivní, takže jsou ideální i pro firmy.

Budování firemní klientely vám může přinést více klientů denně, opakující se příjmy a spolehlivý způsob, jak rozšiřovat vaše podnikání. Dokonce si můžete vybudovat zajímavou tréninkovou zkušenost a rozšířit si vaši zákaznickou databázi a kontakty na zaměstnance.

 

Postavte své podnikání na osobních VIP trénincích u klientů doma či ve firmách

XBody vždy nabízí flexibilní EMS přístroje, které mohou být úspěšné v každém podnikatelském konceptu.

Vezměte si své studio s sebou všude, kam jdete, a trénujte klienty v jejich domech, rozvíjejte fyzioterapeutickou praxi, poskytujte speciální potřeby vašim VIP klientům nebo navštěvujte firemní klientelu a pomáhejte jim být fit a zdraví. Služby, které prokázaly svou účinnost po celém světě.

Ať už máte jakýkoli podnikatelský nápad, flexibilita XBody vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

VÝHODY TRÉNINKŮ OSOBNÍCH, VIP, DOMA NEBO V KANCELÁŘI

XBody nabízí jedinečné, efektivní a časově úsporné tréninky pro firemní a speciální klienty.

Flexibilní řešení

Díky flexibilnímu designu EMS přístrojů od XBody si můžete vybrat, který podnikatelský model, bude pro vás nejvhodnější. Můžete se přizpůsobit potřebám trhu a klientů, abyste našli svoji díru na trhu a úspěšně podnikali s EMS. Můžete si zřídit EMS studio, trénovat klienty v jejich domě, budovat VIP klientelu, poskytovat tréninky ve firmách atd. – XBody nabízí flexibilní řešení.

Nízké investiční náklady

Nemusíte si budovat a vlastnit EMS studio, abyste uspěli s XBody. Můžete být stejně úspěšní tím, že budete pracovat jako mobilní trenér pro soukromé nebo firemní klienty. S tímto podnikatelským modelem ušetříte výrazně snížíte počáteční investici, neboť nebudete mít náklady na rekonstrukci studia, výstavbu sprch a šaten a vybavení studia.

Rozšiřte své služby

Pokud již pracujete jako osobní trenér, máte stávající klientelu a své služby, můžete nabídnout vašim klientům novinku. Rozšířením vašich služeb o EMS tréninky můžete zvýšit své příjmy od stávajících klientů, kteří díky EMS tréninkům dosáhnou požadovaných výsledků mnohem rychleji než tradiční fitness metody.

Nabídněte řešení pro speciální potřeby zákazníků

Ne každý je stejný, pokud jde o získání kondice nebo zdraví. Někteří lidé mají specifické potřeby, jedinečná očekávání nebo fyzické atributy, které vyžadují od trenéra zvláštní pozornost a flexibilitu. Tento trh je dostatečně veliký, má méně konkurence a spolehlivé klienty, kteří hledají dlouhodobá řešení. Zaměříte-li své podnikání na tyto klienty, můžete si vybudovat osobní značku a vytvořit vysoce lukrativní EMS praxi.

Rychlá návratnost investice, vysoká ziskovost

Nepotřebujete-li vlastnit studio, ušetříte nejen peníze na počáteční investici, ale z dlouhodobého hlediska ušetří i na provozních nákladech. Svou ziskovost můžete udržet mimořádně vysokou tím, že nebudete mít žádné opakující se náklady na provoz studia, zaměstnance nebo nebudete muset platit nájemné za své EMS studio.

Přilákejte nové klienty

Nabídkou EMS tréninků přilákáte nové klienty, kteří budou mít zájem o vaše další služby. I když jsou EMS tréninky stále více a více populární, konkurence v této oblasti je stále nízká. EMS tréninky jsou považovány za jedinečnou a atraktivní službu, která rozšíří podnikatelské příležitostí ve vašem okolí.

Buďte flexibilní s osobními VIP tréninky u klientů doma nebo ve firmách

EMS studio on-the-go s XBody

ACTIWAVE
Pokročilá bezdrátová technologie Actiwave a funkce Group Training je ideální pro obsluhu firemních klientů a skupinové tréninky s vyšší ziskovostí. Funkce Virtuální trenér a vylepšený software vám usnadní práci. jednoduše se připojíte k televizoru a bezproblémově trénujete své VIP klienty. Funkce Go-Out u přístroje Actiwave vám umožní vytvořit tréninkové programy na míru pro speciální potřeby, kdy můžete kombinvovat EMS tréninky s činkami, funkčním vybavením nebo kardio tréninkovými přístroji.
NEWAVE
Newave je původní základní EMS přístroj s kabelovým připojením, který byl vyvinut pro osobní tréninky jednoho klienta.

Další informace o našich EMS přístrojích.

TIPY PRO ÚSPĚCH S OSOBNÍMI, VIP TRÉNINKY DOMA NEBO VE FIRMÁCH

Pokud se jedná o osobní VIP tréninky doma či ve firmách, můžete z nich vytěžit maximum.

 

PRODÁVEJTE SVÉ DALŠÍ SLUŽBY DÍKY EMS
Tím, že přilákáte nové klienty na EMS tréninky, získáte skvělou příležitost nabídnout jim své další služby nebo produkty. Nejprve získáte jejich důvěru, neboť díky EMS tréninkům uvidí vaši klienti výsledky a dosáhnou svých tréninkových cílů. Následně jim můžete snadno doporučit jakékoli vaše další služby nebo produkty.
NALEZNĚTE DÍRU NA TRHU VE VAŠEM OKOLÍ
Klíčem k úspěchu v marketingu vašich služeb je najít díru na trhu, kde není konkurence a kde můžete vyniknout. Zaměřením se na určité klienty (tj. korporátní klienty, klienty se speciálními potřebami, domácí VIP tréninky atd.) se stanete odborníkem v této oblasti a tak vás budou vnímat i vaši klienti.
VYNIKNĚTE MEZI OSTATNÍMI OSOBNÍMI TRENÉRY
Tím, že nabízíte EMS tréninky jako další službu, získáte výhodu nad konkurencí, která tuto technologii nevlastní, takže svým klientům můžete nabídnout něco skutečně jedinečného a efektivního. Tato konkurenční výhoda vám také usnadní proniknout na nové trhy a získat vedoucí pozici na trhu ve vaší oblasti.
VYBUDUJTE SI EXKLUZIVNÍ KLIENTELU
Dostat se do kondice, mít vyrýsované svaly a vypadat krásně ve velmi krátké době a efektivním způsobem je cílem mnoha velmi úspěšných a slavných lidí. Sportovci, královny krásy, celebrity a generální ředitelé hledají způsoby, jak se v co nejkratším čase dostat do kondice a vypadat fit. XBody má dlouhou historii v poskytování tréninků pro VIP klienty. Tím, že budete nabízet EMS tréninky pro VIP osobnosti, získáte přístup k exkluzivní klientelele, která tuto službu nemusí mít možnost získat od nikoho jiného.

KONTAKTUJTE NÁS

Facebook XBODY CZ/SK

Chcete být pravidelně informování o všech aktuálních novinkách? Sledujte náš Facebook XBody CZ/SK

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O PŘÍSTROJÍCH XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s XBody přístroji.