PROČ XBODY?

Posláním společnosti XBody je poskytovat svým obchodním partnerům inovativní, jedinečné a ziskové koncepty v oblasti podnikání EMS.

Nejsme jen prodejcem vybavení, ale také poskytujeme kompletní podporu podnikání a know-how, které vám pomohou uspět.

VŽDY O KROK NAPŘED

XBody… Profesionální tréninkový zážitek

Přístroje XBody byly navrženy a vyvinuty tak, aby poskytovaly trenérům a studiím profesionální vybavení, které klientům poskytne vysoce kvalitní služby. Naše přístroje nejsou jen tablety ani levné domácí přístroje. Jsou to odolné a spolehlivé přístroje, s nimiž můžete podnikat. Jsou navrženy kvalifikovanými inženýry a jsou vyráběny nejmodernější technologií používající pouze materiály nejvyšší kvality, to vše ve vlastním výrobním závodě.

URČUJEME SMĚR

PROČ JSOU XBODY PŘÍSTROJE TAK UNIKÁTNÍ?
Snažíme se rozvíjet trh, vytvářet trendy, být vždy o krok napřed, ale zároveň nabízet řešení pro současné potřeby trhu a samozřejmě podporovat i naše partnery a pomáhat jim rozvíjet vlastní podnikání.

Společnost XBody byla založena v roce 2010 a od té doby roste. Dnes je jedním z největších globálních hráčů na trhu, který přináší hodnotu a nejvyšší kvalitu ve všech aspektech.

Od svého založení získala společnost XBody několik ocenění po celém světě:

  • FIBO Innovation Award: Nejlepší interiér a design
  • Pegazusova cena Enterprise Investors, Bisnode a Dentons: Best Growing Company
  • Cena sportu a Ruska: Nejlepší inovativní projekt a produkt
  • Zlatý medailista v Poznani Fitness Expo
  • Vítěz ocenění Transdanubian Innovation Award Award
  • Bronzový medailista v TOP 100 výrobních společnostech sektoru SME
  • Několik dalších regionálních cen
  • Bisnode Creditworthy AAA certifikát spolehlivý a seriózní
Inovace FIBO
Vítěz ceny
FITEXPO Poznaň
Vítěz zlaté medaile
Nejlepší Inovativní
Projekt a produkt

VYROBENO V EVROPĚ

VYTVÁŘÍME NAŠE ZAŘÍZENÍ V NAŠICH VLASTNÍCH VÝROBNÍCH ZÁVODECH

XBody má vlastní vývojový tým a výrobní závody, které jsou klíčovými prvky našeho úspěchu v neustálém vývoji a zlepšování hardwarových a softwarových aspektů.

Náš výrobní proces je založen na osvědčených dodavatelích, kteří poskytují nejvyšší kvalitu.

ZABEZPEČENÍ KVALITY A CERTIFIKACE ISO

Společnost XBody získala certifikát ISO 13485: 2012, 93/42 EEC Compliance a certifikáty EN ISO 9001: 2015; a také zavedla interní systém řízení kvality, který zaručuje, že zařízení a související služby splňují požadavky na nejvyšší kvalitu.

 

TÜV Rheinland Certified

EN ISO 9001:2015

VLASTNÍ TÝM V OBLASTI VÝZKUMU A VÝVOJE

Náš tým pro výzkum a vývoj neustále pracuje na vylepšování našich produktů a služeb, aby používání našeho přístroje bylo pohodlné, náš software, funkce a služby aktuální a vždy alespoň o krok napřed před konkurencí.

CHYTRÝ, ELEGANTNÍ A KRÁSNÝ DESIGN

Čistý, sofistikovaný design a multi-dotykový displej XBody zajistí, že každé studio bude díky špičkové technologii inovativní. Naše návrhy studia připravené pro vaše použití vám pomohou vytvořit velmi atraktivní prostředí pro klienta.

Zjistěte více o zařízeních XBody a jejich funkcích, abyste pochopili, proč jsou na trhu EMS tak populární a jedinečné.

 

Staráme se o váš úspěch

Cílem XBody je vidět, že je vaše studio úspěšné. Proto neprodáváme pouze vybavení, ale také poskytujeme kompletní podporu podnikání a pomoc se zřízením a rozběhnutím studia.

Odborná příprava a vzdělávání v oblasti technologie EMS a osvědčených postupů

Každodenní spolupráce s klienty a trenéry je základním a důležitým prvkem úspěchu XBody. Proto jsme založili náš unikátní EMS trenérský institut, kde se trenéři učí nejen základy práce s našimi přístroji, ale take motivaci a práci s klienty pro zajištění maximálních výsledků a bezpečnosti.

Naše programy nejen kvalifikují trenéry, ale rozvíjí také jejich podnikatelské dovednosti, které pomohou vašemu personálu porozumět celému konceptu v oblasti podnikání s EMS technologií.

S XBody můžete maximalizovat své výsledky a obrat.

Celosvětová podpora a servisní síť

Jsme hrdí na to, že můžeme našim partnerům poskytnout globální záruky a vynikající, jedinečnou a komplexní servisní síť na celém světě i lokálně v České a Slovenské republice.

Náš Partnerský portál obsahuje všechny informace a aktualizace týkající se provozu a nastavení a je k dispozici po celou dobu.

Vynikáme také v rychlosti osobní komunikace, všechny servisní požadavky jsou zodpovězeny do 2 pracovních dnů a naše podpůrná služba je dostupná po celém světě včetně České a Slovenské republiky.

Spolehlivé a rychlé dodání, takže vždy dostanete to, co jste si objednali včas

Implementovali jsme systém SAP Business Management System, který slouží našim partnerům co nejefektivněji a v optimalizovaném toku. Všechny objednávky jsou zpracovávány ve stejný den, kdy je  obdržíme, flexibilní a rychlá expedice je poskytována z našeho rozšířeného skladu.

Našim partnerům poskytujeme podnikatelskou a marketingovou podporu

Nejsme jen prodejci zařízení, ale pomáháme našim partnerům splnit reálné podnikatelské plány, realizovat rychlou návratnost investice včetně poskytnutí osvědčených postupů a cenných rad a doporučení, jak podnikat s EMS.

Náš uživatelsky přátelský Partnerský portál obsahuje naši službu “Marketing Asset Service”, která vám poskytuje přístup k našim nejnovějším marketingovým materiálům, jako jsou fotografie, videa a další vizuální grafiky, které vám pomohou s rozvojem vašeho podnikání a zároveň vám poskytnou aktuální návrhy studia, šablony a prvky pro webové stránky.

RYCHLÝ CELOSVĚTOVÝ RŮST

Společnost XBody byla založena v roce 2010 a od té doby roste. Dnes je jedním z největších globálních hráčů na trhu, který přináší hodnotu a nejvyšší kvalitu ve všech aspektech.

Naše celosvětová distribuční síť

XBody má rychle rostoucí distribuční a partnerskou síť po celém světě, takže bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, můžete brzy otevřít svoje vysněné EMS studio s XBody.

Neobdržíte pouze tréninkové přístroje, ale veškerou další podporu v oblasti marketingu, obchodu, trénování atd., takže se můžete soustředit na to, co je nejdůležitější – růst vašeho studia.

Bisnode tanusitvany

7 let

v EMS fitness průmyslu

60 zaměstnanců

v centrále

V 86 zemích

světa

Hodnocení AAA

Spolehlivý a uznávaný

Připojte se k rodině XBODY

Představují

KONTAKTUJTE NÁS

CHCETE VĚDĚT VÍCE O EMS PŘÍSTROJÍCH OD XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s EMS.

CHCETE ZAČÍT PODNIKAT S EMS V ČECHÁCH NEBO NA SLOVENSKU?

Staňte se součástí XBody rodiny a požádejte nás o zaslání bližších informací o podnikání v oblasti EMS.