PROČ SPOLUPRACOVAT S TRÉNINKOVÝMI PŘÍSTROJI SPOLEČNOSTI XBODY?

Posláním XBody je poskytovat svým obchodním partnerům inovativní, jedinečné a ziskové modely v oblasti EMS podnikání. 

Nejsme jen prodejcem vybavení, ale také poskytujeme kompletní podporu podnikání a know-how, které vám pomůže uspět!

S XBODY PŘÍSTROJI ZAŽIJETE PROFESIONÁLNÍ TRÉNINK 21.STOLETÍ

Přístroje XBody byly navrženy a vyvinuty tak, aby poskytovaly trenérům a studiím profesionální vybavení, které klientům poskytne vysoce kvalitní služby. Naše přístroje nejsou jen tablety nebo levné domácí přístroje. Jsou to odolné a spolehlivé přístroje, s nimiž můžete podnikat. Jsou navrženy a vyráběny nejmodernější technologií používající pouze materiály nejvyšší kvality, to vše ve vlastním výrobním závodě v Evropě.

URČUJEME SMĚR V OBLASTI EMS

Snažíme se rozvíjet EMS trh, vytvářet nové trendy a být vždy o krok napřed, ale zároveň nabízet řešení pro současné potřeby trhu a samozřejmě podporovat i naše obchodní partnery a pomáhat jim rozvíjet vlastní podnikání. Společnost XBody byla založena v roce 2010 a od té doby neustále roste a vyvíjí se. Dnes je jedním z největších globálních hráčů na trhu, který přináší hodnotu a nejvyšší kvalitu ve všech aspektech.

Od svého založení získala společnost XBody několik ocenění po celém světě:

  • FIBO Innovation Award: Nejlepší interiér a design
  • Enterprise Investors, Bisnode a Dentons: Best Growing Company
  • Cena sportu a Ruska: Nejlepší inovativní projekt a produkt
  • Zlatý medailista v Poznani Fitness Expo
  • Vítěz ocenění Transdanubian Innovation Award Award
  • Bronzový medailista v TOP 100 výrobních společnostech sektoru SME
  • Několik dalších regionálních cen
  • Bisnode Creditworthy AAA certifikát spolehlivý a seriózní

 

VLASTNÍ VÝROBNÍ ZÁVOD A PRODUKCE

XBody má vlastní vývojový tým a výrobní závod, který je klíčovým prvkem našeho úspěchu v neustálém vývoji a zlepšování hardwarových a softwarových aspektů. Výrobní proces je založen na osvědčených dodavatelích, kteří poskytují nejvyšší kvalitu.

 

KVALITA A CERTIFIKACE ISO

Společnost XBody získala certifikát ISO 13485: 2012, 93/42 EEC Compliance a certifikáty EN ISO 9001: 2015 a také zavedla interní systém řízení kvality, který zaručuje, že přístroje a související služby splňují požadavky nejvyšší kvality.

VLASTNÍ VÝZKUMNÝ A VÝVOJOVÝ TÝM

XBody tým pro výzkum a vývoj neustále pracuje na vylepšování přístrojů a služeb, aby používání bylo pohodlné, software, funkce a služby aktuální a vždy alespoň o krok napřed před konkurencí. Každý majitel XBody má ZDARMA přístup k neustálým aktualizacím.

VZDĚLÁVÁNÍ V OBLASTI EMS TECHNOLOGIE

Každodenní spolupráce s trenéry a majiteli studií je základním a důležitým prvkem úspěchu XBody. Proto jsme založili náš unikátní EMS TRENÉRSKÝ INSTITUT, kde se trenéři učí nejen základy práce s našimi přístroji, ale také jak motivovat a pracovat s klienty pro zajištění maximálních výsledků a bezpečnosti. Naše vzdělávací programy nejen kvalifikují trenéry, ale rozvíjí také jejich podnikatelské dovednosti, které pomohou celému konceptu v oblasti podnikání s EMS technologií. S XBody můžete maximalizovat své výsledky a obrat.

NEUSTÁLÁ SERVISNÍ PODPORA

Celosvětová podpora a servisní síť, poskytuje našim partnerům záruky a vynikající komplexní služby v této oblasti, včetně České a Slovenské republiky. Také vynikáme v rychlosti osobní komunikace, kdy vaše požadavky řešíme do několik hodin a můžeme vám nabídnout i náhradní servisní zařízení po dobu servisního úkonu.

SPOLEHLIVÉ A RYCHLÉ DODÁNÍ

Všechny objednávky jsou zpracovávány ve stejný den, kdy je  obdržíme, flexibilní a rychlá expedice je poskytována z našeho rozšířeného skladu přímo z Maďarska. Dodání všech přístrojů a zařízení provádíme do 5-10 pracovních dnů na adresu klienta.

PODNIKATELSKÁ A MARKETINGOVÁ PODPORA

Nejsme jen prodejci EMS přístrojů, ale pomáháme našim partnerům splnit jejich reálné podnikatelské plány, realizovat rychlou návratnost investice včetně poskytnutí osvědčených postupů, cenných rad a doporučení v oblasti EMS podnikání. Našim partnerům poskytneme přístup k našim nejnovějším marketingovým materiálům, jako jsou fotografie, videa a další vizuální grafiky, které jim pomohou s rozvojem jejich podnikání.

ZAPOJTE SE DO NAŠÍ ROSTOUCÍ SÍTĚ A STAŇTE SE
SOUČÁSTÍ NAŠÍ XBODY RODINY

XBody má rychle rostoucí síť EMS studií nejen v Čechách a na Slovensku, ale i po celém světě.
Otevřete si své studio nebo rozšiřte vaše stávající služby o EMS tréninky!

KONTAKTUJTE NÁS

Facebook XBODY CZ/SK

Chcete být pravidelně informování o všech aktuálních novinkách? Sledujte náš Facebook XBody CZ/SK

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O PŘÍSTROJÍCH XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s XBody přístroji.