NEJLEPŠÍ TRÉNINKOVÝ
OBLEK 
NAVRŽEN
PRO VÝKON

Vzhled a funkčnost pro rychlejší oblékání a mimořádně pohodlné nošení.
Nový tréninkový oblek XBody zaujme materiálem vysoké kvality ,
propracovaným vzhledem, ergonomickým a lehkým designem.

Vyrobeno pro profesionální použití, spolehlivý a odolný.

VÝHODY TRÉNINKOVÉHO OBLEKU

RYCHLÝ A SAMOSTATNÉ OBLÉKÁNÍ

Náš tréninkový oblek 3.0 nebyl nikdy tak jednoduchý na oblékání a svlékání díky našim novým inovativním magnetickým sponám, které zajišťují velmi snadné a rychlé zapínání a uvolňování. Nabízí možnost klientům udržet si odstup od dalších klientů a trenéra, což oceňuje mnoho klientů trénujících s EMS.

V kombinaci s naším bezdrátovým adaptérem Actiwear můžete trénovat v jakékoliv vzdálenosti od přístroje Actiwave nebo XBody GO nebo dalších klientů. Prozkoumejte vzrušující možnost funkce Jít ven a maximalizujte počet klientů na jeden trénink mimo dosah našich zařízení.

NAVRŽENO PRO PROFESIONÁLY

Díky našemu inženýrskému týmu společnosti XBody je náš nejnovější tréninkový oblek vybaven kabeláží snové generace. Nové lehké, ale robustní textilní kabely přicházejí nyní v modulárním systému, který umožňuje snadnou manipulaci a údržbu. Tréninkové vesty a kalhoty nyní mají samostatný kabelový systém pro větší variabilitu a kombinace různých velikostí. Elektrody na ramena a paže se snadno oblékají a jsou spojeny do jednoho kusu.

Nové magnetické spojení s adaptérem Actiwear poskytuje snadnější způsob propojení s vestou a kalhotami nového tréninkového obleku.

ANATOMICKY VYTVOŘENO PRO KLIENTY

Tréninkový oblek 3.0 je dalším krokem ve vývoji EMS obleků. Jeho lehký design je založen na mnohaletých zkušenostech v oblasti EMS tréninků. Proto se jedná o nejpokročilejší EMS oblek špičkové kvality a vzhledu, který byl kdy vytvořen pro profesionální použití.

Obsahuje anatomicky tvarované a strategicky umístěné elektrody pro dokonalou stimulaci celého těla. Jedinečně navržen také pro stimulaci svalů v oblasti ramen a paží.

Pro lepší pohodlí naši technici implementovali systém skrytých popruhů a použili 3D strečový textil, který perfektně pasuje pro všechny typy těla. Náš jedinečný modulární systém zajišťuje jednodušší kombinování velikostí vest a kalhot.

FUNKČNÍ VÝHODY TRÉNINKOVÉHO OBLEKU

Rychlé přizpůsobení obleku

Naše nové inovativní magnetické spony umožňují snadné a rychlé zapínání a uvolňování. Spolu s nimi tréninkový oblek nabízí možnost klientům udržet si odstup od dalších klientů a trenéra.

Modulární vzhled tréninkového obleku

Stejně jako všechny tréninkové obleky XBody je i tento oblek navržen jako vícevrstvý modulární systém, který poskytuje maximální efektivitu a vynikající flexibilitu. Díky tomu je jednodušší kombinovat různé velikosti vest a kalhot. Implementovaný systém skrytých popruhů zajišťuje dokonalé přizpůsobení se všem typům těla.

Elektrody na ramena a paže

Tréninkový oblek obsahuje anatomicky tvarované a strategicky umístěné elektrody pro stimulaci celého těla. Nové elektrody na ramena a paže se snadno umisťují a manipulace je jednoduchá.

Vnitřní kabeláž nové generace

Lehké, ale robustní textilní kabely v modulárním systému , který umožňuje snadné umístění a jejich údržbu. Také tréninkové vesty a kalhoty nyní mají samostatný kabelový systém pro větší variabilitu a kombinace různých velikostí.

Rychlé upevnění

Rychlé spojení magnetického konektoru adaptéru Actiwear zajišťuje snadné spojení s vestou a kalhotami. Poskytuje maximální volnost pohybu během tréninku.

Padne každému

Obleky mají širokou škálu ergonomických funkcí. Anatomicky tvarované elektrody, lehký design a 3D napínací textilie zajišťuje dokonalé pohodlí pro všechny typy postavy.

ZKOMBINUJTE OBLEK S ACTIWAVE A DEJTE SVÝM KLIENTŮM NEJVĚTŠÍ SVOBODU

Všestranné řešení splňující různé potřeby a dodržující přísné hygienické protokoly

Bezdrátová funke Jít ven – Možnost samo oblékání – Oddělení tréninků – Zajištění sociální vzdálenosti

Další informace o Actiwave!

ADAPTACE A RŮST!

KONTAKTUJTE NÁS!

Facebook XBODY CZ/SK

Chcete být pravidelně informování o všech aktuálních novinkách? Sledujte náš Facebook XBody CZ/SK

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O PŘÍSTROJÍCH XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s XBody přístroji.