MODEL MIKROSTUDIA – začněte malým studiem a udělejte ho skvělé!

Chtěli byste začít podnikat s nízkou finanční investicí a s nízkými provoznímí náklady? Následně začít růst, zlepšovat se a nastavit si své vlastní tempo?

Více než 2000 EMS mikrostudií pracuje s přístroji XBody po celém světě.

Připojte se k rostoucímu počtu majitelů EMS STUDIÍ po celém světě

O EMS trénincích se mluví všude – nejen koncoví zákazníci ale i podnikatelé se stále více zajímají o tento futuristický orientovaný typ tréninkové metody s tisíci a tisíci spokojených klientů. Proč?

Trénink je krátký, moderní a vysoce efektivní! Míra doporučení klientů je v sektoru EMS extrémně vysoká, což znamená, že klienti jsou spokojeni s výsledky, kterých mohou dosáhnout, takže poptávka existuje a lze ji snadno zvýšit.

Podnikatelský model EMS microstudia je osvědčeným a velmi populárním konceptem po celém světě, známým svými nízkými investičními požadavky a obrovským potenciálem pro rychlou návratnost investice s nízkou mírou rizika.

RŮST S XBODY

Podnikatelské modely a přístroje XBody byly navrženy tak, aby vám poskytly příležitost k růstu bez zbytečných investic, které nemusíte vyžít díky tomu, jak vaše firma roste. Můžete začít s nižšími finančními investicemi a přidávat další zdroje do svého podnikání svým vlastním tempem.

Podnikatelský model mikrostudia může být realizován i s menším prostorem (kolem 45m2) s jedním přístrojem do začátku, který nabízí osobní tréninky pro jednoho klienta. Pokud jste si vybrali Actiwave jako svůj první EMS přístroj, můžete postupně přidávat více klientů k tomuto stejnému přístroji podle vašich potřeb a možností.

Díky univerzální technologii XBody můžete do svého portfolia služeb přidávat několik druhů sportovních a funkčních tréninkových metod.

POMÁHÁME VÁM BÝT ÚSPĚŠNÍ

Náš obchodní vztah neskončí dodáním přístroje. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli uspět, s dlouholetými zkušenostmi z celého světa, komplexním know-how, tipy a triky z oboru, výpočty návratnosti investic, studiemi marketingového plánu a příklady a znalostní základnou institutu EMS Trainer Institute. Usilujeme o to, abychom vám poskytli veškeré informace, které budete potřebovat pro bezproblémový provoz vašeho studia a pro maximální využití EMS přístrojů a lidských zdrojů. Kromě toho jsme rádi, že můžeme prezentovat vaše studio na našich webových stránkách, abychom vám pomohli přivést návštěvníky na vaše webové stránky.

Začněte malým studiem a udělejte ho skvělé.

V oblasti fitness průmyslu neexistuje stejná podnikatelská příležitost , kterým je model XBody mikrostudia. Rychlá návratnost investice a nízký rizikový faktor z něj činí nejoblíbenější podnikatelský model podnikání s EMS.

XBody Actiwave umožňuje s modelem microstudia dosáhnout zcela nové úrovně ziskovosti. Možnost trénovat více klientů s jedním přístrojem vám snižuje investiční náklady a zvyšuje obrat.

Model mikrostudia je ideálním modelem pro každého, od nejmenších startovních studií až po největší EMS franšízy. Model mikrostudia je vaší nejsnažší a nejbezpečnější cestou k úspěchu.

VÝHODY MODELU MIKROSTUDIA

Model mikrostudia nabízí zcela nové podnikatelské příležitosti v oblasti fitness.

Nízká investice, rychlá návratnost investice

S modelem mikrostudia můžete začít podnikat ve fitness oboru s výrazně nižšími investičními náklady než tradiční fitness centra. Díky nízké investici, nízkým provozním nákladům a vysokým maržím můžete dosáhnout nejrychlejší návratnosti investice ve fitness oboru.

Malý prostor, nenáročné na personál, nízké náklady

Hlavní výhodou konceptu mikrostudio je, že funguje i v nejmenším měřítku. Od 45 m2 a 2 zaměstnanců si můžete otevřít vlastní EMS studio a začít podnikat. Tyto nízké počáteční požadavky vedou k nízkým poplatkům za pronájem a nízkým provozním nákladům, což vám umožňuje rychle dosáhnout ziskovosti.

Nejjednodušší způsob, jak uspět

Model mikrostudia je nejoblíbenější EMS podnikatelský model. Více než 80% všech studií jsou mikrostudia a jsou zde stovky úspěšných příběhů a desítky EMS franšízových sítí, které začaly tímto způsobem. XBody si udržuje kontakt se všemi svými studii a pomáhá jim uspět tím, že nabízí hodnotné podnikatelské poradenství, osvědčené postupy a marketingovou podporu – to vše na základě dlouholetých zkušeností z úspěšných studií po celém světě.

Vysoká ziskovost

EMS tréninky se prodávají kolem 20-25 EUR za trénink v Čechách a na Slovensku. Mikrostudia mají nízké provozní náklady a přístroje XBody si udržují jedny z nejnižších nákladů na údržbu v oboru EMS. Kombinací vyšší ceny za trénink a nízkých provozních nákladů můžete dosáhnout vysoké ziskovosti a zároveň nabídnout moderní a efektivní trénink vašim klientů.

Růst bezpečným způsobem

Začněte s malým studiem a postupně se rozrůstejte podle vlastního tempa. Model mikrostudia je snadným začátkem, snadno se provozuje a jakmile začnete vytvářet zisk, můžete začít růst organicky. Naše přístroje jsou navrženy tak, aby udržovaly krok s vašimi rostoucími potřebami. Můžete např. rozšířit přístroj XBody Actiwave tak, aby trénoval 6 klientů najednou, čímž se násobí příjmy.

Vybudujte si vlastní franšízu

Připojte se k desítkám úspěšných EMS franšíz založených na celosvětově ověřeném modelu mikrostudia. Díky nízkým investičním nákladům, nízkým provozním nákladům, malým požadavkům na velikost studia a vysoké ziskovosti je to ideální příležitost pro franchising.

OTEVŘETE SI VAŠE PRVNÍ EMS STUDIO S XBODY

Rozrůstejte se vlastním tempem

ACTIWAVE
Pro otevření mikrostudia je ideální volba přístroj Actiwave, který byl navrženo tak, aby byl flexibilní, aby vyhovoval jakémukoli způsobu tréninku a jakékoli podnikatelské potřebě. Díky vestavěné funkci “Dual Training” můžete trénovat dvojnásobné množství klientů pouze na jednom zařízení, což vám ušetří investice na zakoupení dalších EMS přístrojů při startu. Jakmile začne vaše studio růst, můžete se spolehnout na bezdrátové funkce přístroje Actiwave. Možnost provádět skupinové tréninky až pro 6 osob najednou a znásobit své příjmy u každé tréninkové jednotky. Žádné jiné EMS zařízení nepodporuje příležitost k růstu a dává vám svobodu podnikání tak jako přístroj XBody Actiwave.
NEWAVE
Newave je ideální EMS přístroj, pokud chcete začít s nízkou investicí a pomalu expandovat. Díky drátové technologii, kterou přístroj Newave disponuje, můžete provádět osobní trénink s jedním přístrojem Newave pouze pro 1 klienta, a to velmi profesionálním způsobem. Můžete tak svým klientům poskytovat individualizovaný trénink a přitom udržet své ziskové marže vysoké.

Další informace o našich zařízeních EMS.

TIPY PRO ÚSPĚŠNÁ MIKROSTUDIA

Z modelu mikrostudia můžete vytěžit maximum, pokud ...

NALEZNETE SPRÁVNOU LOKALITU
Stejně jako u každého jiného fitness centra nebo posilovny je umístění vašeho studia důležitou volbou. EMS obvykle láká klienty, kteří tvrdě pracují a oceňují svůj čas. EMS klienti jsou velmi zaneprázdněni, takže je důležité, aby studio bylo snadno dostupné s dostatkem parkovacích míst a nejlépe v příjemném prostředí, na které jsou vaši klienti zvyklí.
UDRŽÍTE VAŠE PROVOZNÍ NÁKLADY NÍZKÉ
Investiční náklady na spuštění mikrostudia jsou nízké a jakmile začnete získávat klienty, začnete vydělávat peníze. Jedním z důležitých faktorů, pokud chcete růst rychle, je udržet si své provozní náklady na nízké úrovni, což vám vygeneruje rezervy potřebné pro další investice.
BUDETE VĚDĚT, JAK ZÍSKAT VAŠE ZÁKAZNÍKY
Nezáleží na tom, jak efektivní, přínosné a časově úsporné EMS tréninky jsou, pokud o nich nikdo neví. Proto je důležité efektivně provádět marketing v okolí vašeho studia díky správnému marketingovému sdělení a nejvhodnějším marketingovým nástrojům. XBody poskytuje vlastníkům studia marketingové materiály, osvědčené postupy a marketingové rady tak, aby mohly v okolí svého studia úspěšně a efektivně oslovit svou cílovou skupinu.
BUDETE MÍT VELKÉ SNY A AMBICE RŮST
Lidé mají různé sny. Mnoho lidí chce provozovat své EMS studio a mít to jako životní styl podnikání, protože to byl vždy jejich sen mít vlastní studio. Někteří lidé však mají jiné sny a chtějí si vytvořit svůj vlastní řetězec studií nebo EMS franšízu. Výhodou modelu mikrostudia je, že dokáže splnit oba tyto sny. Pokud chcete vlastnit studio, můžete tak učinit s nízkým rizikem a pokud chcete skutečně maximalizovat potenciál, který model mikrostudia nabízí, můžete začít budovat svoji vlastní síť mikrostudií.

KONTAKTUJTE NÁS

Facebook XBODY CZ/SK

Chcete být pravidelně informování o všech aktuálních novinkách? Sledujte náš Facebook XBody CZ/SK

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O PŘÍSTROJÍCH XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s XBody přístroji.