OSVĚDČENÉ OBCHODNÍ MODELY

Záleží nám na vašem úspěchu. Proto každému z našich partnerů poskytujeme know-how, okamžitě použitelné marketingové materiály a na trhu prověřené obchodní modely toho, jak zajistit úspěch jejich EMS studia.

Zjistěte, který obchodní model vám nejlépe vyhovuje, a dozvíte se, jak se můžete připojit k více než 5 000 úspěšným XBody studiím na celém světě.

Osvědčené obchodní koncepty pro každý cíl

Chápeme, že začít s EMS je v první řadě obchodní rozhodnutí, a pokud je provedeno dobře, může jít o velmi lukrativní rozhodnutí. Z toho důvodu pomáháme našim partnerům nejen investovat do správného vybavení, ale chceme také zjistit, aby ho dobře využívali a věděli, jak kolem něj vybudovat úspěšnou společnost. V průběhu let jsme analyzovali naše nejúspěšnější partnery a to, jak provozují své vlastní podniky, a rozlišili jsme čtyři obchodní modely, u nichž bylo prokázáno, že přinášejí nejlepší výsledky.

S námi naleznete cestu k úspěchu pro jakýkoliv cíl a libovolnou velikost:

  1. For EMS newcomers: XBody GO, EMS training on the go.
  2. malá studia nebo franšízy, koncept: Mikrostudio
  3. střední až velká fitness studia, koncept: Shop-in-Shop
  4. osobní trenéři, koncept: Osobní trénink doma nebo kanceláři

Připojte se k více než 5000 úspěšným příběhům

Naše obchodní koncepce nestojí na teorii, jsou výsledkem dlouhodobého zkoušení a ladění v reálných podmínkách, a pomohly více než 5000 XBody EMS studíím uspět po celém světě. Každé studio je jedinečné, ale existují určité vlastnosti a základní principy, které lze využít k tomu, aby se jakýkoli typ fitness studia stal úspěšnějším. Všechny tyto zkušenosti a znalosti jsme soustředili do každého z našich obchodních konceptů, takže vám můžeme nabídnout cestu k úspěchu pro všechny nejčastější obchodní cíle s EMS.

Sdílíme naše know-how a zkušenosti

Za pomoci naší rozsáhlé partnerské komunity jsme shromáždili všechny zkušenosti z praxe a praktické informace o tom, co funguje, a co ne při zavádění a provozování XBody EMS studia. I když sami pravidelně experimentujeme s revolučními novými obchodními koncepty, neustále shromažďujeme a třídíme všechny praktické zkušenosti a znalost trhu od tisíců partnerů po celém světě a sdílíme je se všemi našimi novými partnery, aby mohli okamžitě znát a dělat to, co funguje, a nemuseli sami experimentovat.

 

 

Vstupte do světa EMS

PODNIKEJTE S XBODY GO

Nabízejte bezpečné a efektivní tréninky doma nebo v kanceláři.

Abyste uspěli, nemusíte si budovat vlastnit EMS studio. Stejně úspěšní můžete být i když budete pracovat jako trenér XBody GO pro privátní nebo firemní klientelu. Výběrem tohoto modelu ušetříte na počátečních investičních nákladech.

Nejjednodušší a nejziskovější způsob,
jak začít nebo rozšířit své podnikání

 

Výhody konceptu XBody GO?

Jaké jsou výhody podnikání s XBody GO?

Naše doporučení

Vyberte si následující zařízení XBody pro podnikání XBody GO:

ZAČNĚTE V MALÉM,
POSTUPNĚ SE VYPRACUJTE!

MODEL MIKROSTUDIO

Malé studio, malá investice, velký zisk.

Založení mikrostudia je jedním z nejjednodušších způsobů, jak uspět v EMS. S XBody nepotřebujete velké prostory a spoustu vybavení, abyste mohli provozovat úspěšné studio. Rozjeďte své podnikání bezpečně a v malém, a využijte svůj zisk k růstu.

Jedná se nejoblíbenější obchodní koncept na celém světě.

Výhody konceptu mikrostudia

Jak můžete využít koncept mikrostudia?

Naše doporučení

Pro koncept mikrostudia doporučujeme model Newave, který umí pouze kabelové připojení a model Actiwave v základní variantě bez adaptéru Actiwear, taktéž v kabelové variantě s možností budoucího rozšíření.

Rozšiřte své studio.
ZÍSKEJTE NOVÉ SEGMENTY ZÁKAZNÍKŮ.

MODEL SHOP-IN-SHOP

Rozšiřte svou posilovnu nebo fitness studio o trénink XBody EMS.

Zaujměte nové a stálé klienty tím, že se ve svém studiu nabídnete EMS trénink, a zvýšíte svůj příjem tím, že budete nabízet EMS u vyšších kategorií členství.

Nízké investiční náklady, vysoká návratnost a dlouhodobé příjmy.

Nejziskovější způsob, jak rozšířit vaši posilovnu a fitness studio.

 

Výhody konceptu Shop-in-Shop

Jak můžete těžit z konceptu Shop-in-Shop?

Naše doporučení

Vyberte si následující zařízení XBody pro koncept Shop-in-Shop:

Vybudujte si svou klientelu jako POSKYTOVATEL EMS SLUŽEB.

OSOBNÍ, VIP, KORPORÁTNÍ

Pokud chcete zůstat flexibilní, můžete uspět, i když nemáte studio.

Chcete si vybudovat klientelu kolem své osobní značky a dovedností, aniž byste investovali do studia?

Nabízejte svým klientům osobní trénink a „přineste své studio“ k nim do domu, zaměřte se na klienty se zvláštními potřebami a VIP klienty, nebo nabídněte tréninky místním firmám v kanceláři.

Nejjednodušší způsob, jak si vybudovat klientelu.

Výhody Osobní, VIP, Korporátní koncepce

Jak můžete těžit z Osobní, VIP, a Korporátní koncepce?

Naše doporučení

Vyberte si následující zařízení XBody pro Osobní, VIP, a Korporátní koncepci:

PŘIPOJTE SE K RODINĚ XBODY A STAŇTE SE NAŠÍM PARTNEREM

EMS je jedním z nejrychleji rostoucích odvětví ve fitness průmyslu

Díky osvědčené účinnosti a nízkým investičním nákladům ve srovnání s jinými cvičebními metodami zažívá EMS ve fitness průmyslu explozivní růst. Přinesl úspěch tisícům fitness studií, a tato technologie přinesla hned několik franšíz EMS studií.

Vstoupit na tento trh je nyní snazší než kdykoli předtím, a to pro každého, kdo by chtěl vlastnit vlastnit fitness studio. Dnešní technologie je vysoce vyspělá a spolehlivá a poptávka na trhu již existuje, takže všechno, co je dnes potřeba udělat, je jednoduše pokrýt poptávku po dalších fitness studiích.

XBody je lídrem mezi EMS zařízeními, vyvinuli jsme vysoce oceňované produkty EMS s drátovou i bezdrátovou technologii, a jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout funkce a řešení, které nenajdete nikde jinde.

Otevřete své studio s XBody a zažijte úspěch jako mnoho dalších

Studia, která již při otevření využívají přístroje XBody, se po celém světě osvědčila jako velmi úspěšná. Částečně je to díky našim pokročilým tréninkovým EMS zařízením, ale také z velké části díky jedinečné úrovni podpory podnikání a marketingového know-how, které poskytujeme našim partnerům. Všechny naše výrobky jsou pečlivě vyrobeny za použití těch nejkvalitnějších materiálů a individuálně testovány, aby byly co nejspolehlivější a nejúčinnější. Naše EMS zařízení patří v rámci tohoto průmyslu k výrobkům s nejnižšími nároky na údržbu, což může našim partnerům ušetřit řádově tisíce korun měsíčně. Zjistěte, jaké výhody na vás čekají, když si otevřete studio s XBody, a zjistěte, jak se stát úspěšným vlastníkem fitness studia!

 

VÍCE O XBODY A NAŠI EMS TECHNOLOGII

Proč EMS trénink?

Zjistěte, co znamená trénink celého těla pomocí EMS, jak funguje svalová stimulace, a proč je EMS trénink mnohem účinnější než tradiční tréninkové metody.

Proč má smysl připojit se k rodině XBody?

Zjistěte, co odlišuje XBody od všech ostatních výrobců EMS zařízení, jaké jsou výhody, které vám přináší vaše partnerství s námi, a jaké výhody vám přinese zapojení do naší rodiny.

Zařízení EMS

Zjistěte vše o oceňovaných EMS tréninkových přístrojích XBody – co dělají a jak mohou pomoci vašemu podnikání, a získejte informace o našem profesionálním tréninkovém obleku a doplňcích, aby bylo každé cvičení efektivnější a plynulé.

Co stojí za bleskovým úspěchem EMS ve fitness průmyslu?

Zařízení EMS společnosti XBody mají za sebou exponenciální růst tržeb od doby, kdy jsou na trhu, a to díky následujícím faktorům:

Účinnost EMS tréninků je osvědčená po celém světě
O EMS tréninku se mluví po celém světě – lidé se stále více zajímají o tuto metodu cvičení, která myslí na budoucnost, a která se může pyšnit tisíci a tisíci spokojenými klienty. Proč? Jednotlivé tréninky jsou krátké, trendy – a prokazuje se, že jsou vysoce efektivní!
Oceňovaná tréninková zařízení EMS
Společnost XBody získala od svého založení v roce 2010 hned několik ocenění po celém světě, přičemž kromě jiných cen z oblasti inovací, designu a obchodu získala ocenění „Nejlepší inovativní produkt“.
Úspěšné obchodní modely a marketingová podpora
Naším cílem je poskytovat řešení pro podniky všech typů a velikostí, proto jsme vyvinuli několik obchodních konceptů. Náš komplexní znalostní základ a marketingové směrnice vám pomohou zvýšit návratnost vašich investic.

Pojďme se seznámit

Facebook XBODY CZ/SK

Chcete být pravidelně informování o všech aktuálních novinkách? Sledujte náš Facebook XBody CZ/SK

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O PŘÍSTROJÍCH XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s XBody přístroji.