PŘÍSLUŠENSTVÍ XBODY

Společnosti XBody sebou nese širokou škálu příslušenství a neustále pracuje na vývoji nejlepších možných řešení pro vaše EMS studia. Díky svému profesionálnímu designu a trvanlivosti a snadné a levné údržbě si příslušenství od společnosti XBody získalo oblibu po celém světě.

Nabídněte svým zákazníkům a obchodním partnerům kvalitní služby s příslušenstvím XBody.

PROFESIONÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO PROFESIONÁLY

Společnost XBody poskytuje příslušenství nejvyšší kvality, díky kterému je možné dosáhnout profesionální úrovně tréninků, spolehlivého a hladkého provozu, nízkých nákladů na údržbu a vysoké trvanlivosti vybavení.

VYSOKÁ ÚČINNOST, NÍZKÉ NÁROKY NA ÚDRŽBU.

TRÉNINKOVÝ OBLEK XBODY 3.0

Navržen a vyroben tak, aby vydržel dlouho.

Náš tréninkový oblek XBody je vybaven modulárním systémem, oddělenými elektrodami a kabely umožňujícími snadnou a finančně úspornou údržbu.

5 let záruky na elektrody

ZÁRUKA VÝSLEDKŮ

Speciální oblek pro EMS trénink, který vychází z dlouholetých zkušeností, představuje nejúčinnější EMS oblek, jaký kdy byl pro profesionální studio vyroben. Tréninkový oblek XBody obsahuje také elektrody pro oblast ramen, které umožňují při tréninku ještě více svalových skupin než tradiční tréninkové obleky. Přední a zadní oddělené elektrody v oblasti nohu procvičí hned dvakrát danou svalovou partii. Obzvláště velké elektrody pokrývají větší plochu, což má za následek lepší svalovou stimulaci.

 

JEDNODUCHÁ A FINANČNĚ NENÁROČNÁ ÚDRŽBA, DLOUHÁ TRVALOST

Otevření EMS studia vyžaduje jistou investici, a je třeba vzít v úvahu údržbu, protože se může stát významnou součástí měsíčních výdajů.

Díky technickému týmu společnosti XBody, který je nositelem mnoha cen, je možné naše tréninkové obleky provozovat pouze za zlomek nákladů oproti tradičním EMS společnostem. To může snížit vaše měsíční výdaje o tisíce korun.

MODULÁRNÍ DESIGN TRÉNINKOVÉHO OBLEKU

Tréninkový oblek XBody je určen pro maximální pohodlí a účinnost při vysoké mechanické trvanlivosti.

Náš modulární systém poskytuje jedinečnou úroveň flexibility a zajistí, že všichni vaši klienti – bez ohledu na jejich tělesnou konstituci – našli takový tréninkový oblek, který jim dokonale padne.

  • Elektrody také v oblasti ramen pro perfektní trénink ramen
  • Perfektně sedí pro extra dynamické tréninky
  • Flexibilita je zajištěna díky individuálnímu připojení každé elektrody
  • Velké elektrody pro lepší elektrickou stimulaci a pocit pokrytí dané partie
  • Nesklouzává, vesta a kalhoty stále drží na svém místě i během dynamického tréninku
  • Unisex velikost, což snižuje množství zakoupených obleků na každé zařízení a šetří náklady
  • Oblek se dá přizpůsobit – lze kombinovat různé velikosti vest a kalhot
  • Elektrody na nohách jsou na přední i zadní straně
  • Snadné zapínání pro lepší manipulaci v oblasti nohou

 

Modulární systém

Tréninkový oblek XBody je navržen jako vícevrstvý modulární systém pro maximální efektivitu a flexibilitu.

Záruka 5 let

Společnost XBody nabízí pouze produkty nejvyšší kvality, proto poskytujeme na všechny elektrody v tréninkovém obleku 5-ti letou záruku.

12 kanálů

Díky komplexnímu systému 12-ti stimulačních kanálů poskytuje společnost XBody klientům dokonalý trénink celého těla.

Nízké náklady na údržbu

Díky našemu modulárnímu systému, samostatným elektrodám a kabelům je údržba snadná a cenově výhodná, což vám potenciálně ušetří tisíce korun měsíčně.

Odolná konstrukce

Tréninkové obleky XBody jsou ručně vyráběny a individuálně testovány. V provozu prokázaly svou spolehlivost, díky čemuž se jedná o jedny z nejodolnějších a nejspolehlivějších tréninkových obleků na trhu.

Padnou každému

Obleky se dodávají v široké škále velikostí od XXS do XXL, abychom pokryli potřeby všech uživatelů. Jejich design je unisex, tzn. mohou je využívat jak ženy, tak i muži – to podstatně snižuje celkový počet obleků nutných pro vaše studio. U těchto obleků je také snadné si je obléci či svléci.

Velmi lehké mini EMS zařízení.
SPOLEHLIVÉ BEZDRÁTOVÉ TRÉNINKY.

ACTIWEAR

Srdce bezdrátového tréninku nosíte přímo na obleku.

V kombinaci s přístrojem Actiwave vám dává možnost vytvářet libovolné EMS tréninky naprosto svobodně a bez kabelového připojení.

Kompletní řešení EMS zařízení, které lze libovolně přenášet.

SRDCE BEZDRÁTOVÉHO EMS TRÉNINKU

Úloha zařízení Actiwear je nezastupitelná v tom, že se stal bezdrátový EMS trénink velmi účinným a oblíbeným. Díky tomu jde o žádanou a pokrokovou volbu pro ty, kteří si chtějí otevřít nové fitness studio.

Tento lehký, přenositelný adaptér funguje jako plnohodnotné a miniaturizované EMS zařízení. Pokud ho synchronizujete s jakýmkoliv přístrojem Actiwave, bude stále vysílat signály a impulsy do elektrod v tréninkovém obleku.

Jedno zařízení Actiwave může komunikovat až se šesti adaptéry Actiwear současně, což umožňuje skupinové EMS tréninky a otevírá tak novou kapitolu v oblasti EMS tréninků.

FUNKCE “JÍT VEN” – BEZDRÁTOVÉ TRÉNINKY BEZ HRANIC

S funkcí “Jít ven” je stimulace řízená pomocí adaptéru Actiwear aniž byste museli být nutně ve studiu! Díky tomu získaly bezdrátové tréninky zajímavé možnosti, které mohou obohatit vaše studio.

Jednoduše změňte nastavení zařízení Actiwave na „Jít ven” a vydejte se běhat s vašimi tréninkovými partnery nebo vyzkoušejte jakýkoliv jiný typ cvičení.

Z obchodního hlediska je tato funkce velmi užitečná, pokud chcete trénovat více klientů, než kolik jich ve vašem studiu jste schopni umístit. Dejte možnost vašim klientům nabídnout větší škálu způsobů, jak trénovat a různý rozsah cvičení pro vaše klienty.

Bezdrátové EMS zařízení

Díky připojení k přístroji Actiwave si můžete vychutnat svobodu bezdrátového tréninku. S přístrojem Actiwave lze synchronizovat až 6 bezdrátových adaptérů Actiwear.

Rychlé párování s NFC

Snadno připojíte a synchronizujete své adaptéry Actiwear s libovolným přístrojem Actiwave jediným dotykem pomocí nejnovější technologie NFC (Near Field Communication).

Magnetické kabelové spoje

Rychlé a spolehlivé magnetické kabelové připojení zajišťuje správný přenos impulsu. Vizuální naznačení správného propojení pro lepší orientaci a rychlejší připojení.

Provoz v bateriovém režimu 12 hodin

Díky vyšší kapacitě baterie zvládne adaptér Actiwear každodenní používání a bez nabíjení může pracovat déle než 12 hodin.

12 kanálů

Díky komplexnímu systému 12 stimulačních kanálů poskytuje společnost XBody klientům dokonalý trénink celého těla.

Funkce „Jít ven“

Vychutnejte si úplnou svobodu s užitečnou funkcí “Jít ven”, ať už svůj EMS trénink chcete mít pod střechou studia nebo venku.

Důvěryhodné zařízení.
HLADKÝ A ÚSPORNÝ PROVOZ

VYBAVENÍ STUDIA OD SPOLEČNOSTI XBODY

Veškeré vybavení, které potřebujete k provozování vlastního EMS studia.

Zajišťování profesionálního tréninku pro své klienty je více než jen používání nástrojů, které máte k dispozici. Vyvinuli jsme speciální příslušenství a vybavení, aby byl proces EMS tréninků co nejúčinnější a nejhladší.

Dobře se starejte o své vybavení a odměňte své klienty tím, že zažijí skutečné EMS tréninky od XBody.

RAMENNÍ ELEKTRODY

U většiny EMS tréninků není možné cvičit ramena, protože se během cvičení hodně pohybují a tréninkové obleky nejsou proto přizpůsobeny. Společnost XBody jako řešení tohoto problému navrhla speciální přídavné elektrody pro trénink ramen, které přímo stimulují svaly na ramenou a tím je zajištěna efektivita cvičení.Stačí připevnit na ramena, nastavit vhodnou míru stimulace na vašem přístroji, a okamžitě zjistíte, co znamená stimulace vašich ramen a nakolik to zrychlí vaše pokroky.

STOJAN PRO OBLEKY

Vaše studio se bez tohoto příslušenství neobejde – nejen, že je dobře navržené a robustní, ale také ideálně připravuje obleky na tréninky a skladování. Jde také o vhodný způsob ukládání elektrod a dalšího příslušenství.

Pokud máte další stojan obleků mimo cvičební prostor, můžete mít v zásobě náhradní sadu obleků připravených na další tréninky, pokud by zaměstnanci byli zaměstnaní oblékáním klientů nebo jejich svlékáním mezi jednotlivými skupinovými tréninky. Tímto způsobem je možné optimalizovat využití prostoru vašeho fitness studia, vybavení i personálu.

KUFR XBODY – TĚLOCVIČNA NA CESTY

Společnost XBody nabízí tělocvičnu na cesty v odolném a pevném kufru na míru. Jeho speciálně navržený interiér umožňuje přenášet všechny přístroje XBody a nezbytné tréninkové obleky a doplňky.

Kufr XBody je dokonalým společníkem pro situace, kdy budete muset provádět EMS tréninky mimo své studio, také pro osobní trenéry, VIP tréninky a veřejné prezentace.

ROZPRAŠOVAČ & REFRESH SPRAY

Rozprašovače jsou dostupné v objemech 1,5 a 5,0 litrů, které vyhovují potřebám vašeho studia. Vlhčením vašich tréninkových obleků už nebudete ztrácet váš drahocenný čas.

Refresh Spray představuje hygienický a osvěžující roztok se speciálním dezinfekčním prostředkem, který udržuje obleky čisté a připravené k použití v průběhu celého dne. Nyní je možno tento roztok nastříkat přímo na kryty elektrod, což zvyšuje jeho účinnost.

CHCETE VĚDĚT VÍCE O EMS PŘÍSTROJÍCH OD XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s EMS.

CHCETE ZAČÍT PODNIKAT S EMS V ČECHÁCH NEBO NA SLOVENSKU?

Staňte se součástí XBody rodiny a požádejte nás o zaslání bližších informací o podnikání v oblasti EMS.