PŘÍSLUŠENSTVÍ K 
XBODY PŘÍSTROJŮM

XBody vám přináší širokou škálu příslušenství a neustále pracuje na vývoji nejlepších možných řešení pro EMS studia. Díky svému skvělému designu a kvalitnímu materiálu, je údržba velmi snadná a levná oproti ostatním výrobcům. Nabídněte svým klientům kvalitní příslušenstvím od XBody!

VZHLED A FUNKCE PRO RYCHLEJŠÍ
OBLÉKÁNÍ A VELMI POHODLNÉ NOŠENÍ!

Tréninkový oblek XBody zaujme špičkovými materiály, sofistikovaným vzhledem, ergonomickým a lehkým designem. Je vyroben pro profesionální použití, je robustní a velmi odolný.

RYCHLÝ SYSTÉM ZAPÍNÁNÍ

Tréninkový oblek vychází z dlouholetých zkušeností, představuje nejúčinnější EMS tréninkový oblek, jaký kdy byl vyroben. Lehký, přiléhavý a snadná manipulace jsou hlavními výhodami tohoto obleku, obléknout a svléknout tento tréninkový oblek je velice jednoduché.

 

RAMENNÍ ELEKTRODY

Jako jediní výrobci na trhu s EMS obleky a tréninkovými přístroji dokážeme stimulovat svaly v oblasti ramen. Zajistil větší stabilitu a stimulaci v této oblasti což dělá z tréninkového obleku nepřekonatelný a unikátní model.

 

ODDĚLENÉ STEHENNÍ ELEKTRODY

Přední a zadní oddělené elektrody v oblasti nohu procvičí hned dvakrát danou svalovou partii. Obzvláště velké elektrody pokrývají větší plochu, což má za následek lepší svalovou stimulaci.

OBLEKY PRO VŠECHNY

Náš modulární systém poskytuje jedinečnou úroveň flexibility a zajistí, že všichni vaši klienti – bez ohledu na jejich tělesnou konstituci – našli takový tréninkový oblek, který jim dokonale padne.

  • Perfektně sedí pro extra dynamické tréninky
  • Flexibilita je zajištěna díky individuálnímu připojení každé elektrody
  • Velké elektrody pro lepší elektrickou stimulaci a pocit pokrytí dané partie
  • Nesklouzává, vesta a kalhoty stále drží na svém místě i během dynamického tréninku
  • Unisex velikost, což snižuje množství zakoupených obleků na každé zařízení a šetří náklady
  • Oblek se dá přizpůsobit – lze kombinovat různé velikosti vest a kalhot
  • Snadné zapínání pro lepší manipulaci v oblasti nohou

Modulární systém

Tréninkový oblek XBody je navržen jako vícevrstvý modulární systém pro maximální efektivitu a flexibilitu.

Záruka 5 let

Společnost XBody nabízí pouze produkty nejvyšší kvality, proto poskytujeme na všechny elektrody v tréninkovém obleku 5-ti letou záruku.

12 kanálů

Komplexní systém 12-ti stimulačních kanálů poskytuje dokonalý trénink celého těla.

Nízké náklady na údržbu

Díky modulárnímu systému, samostatně oddělitelným elektrodám a kabeláži je údržba snadná a cenově výhodná, což vám potenciálně ušetří tisíce korun měsíčně oproti ostatním výrobcům.

Odolná konstrukce

Tréninkové obleky XBody jsou ručně vyráběny a individuálně testovány. V provozu prokázaly svou spolehlivost, díky čemuž se jedná o jedny z nejodolnějších a nejspolehlivějších obleků.

Padnou každému

Široká škála velikostí od XXS do XL. Jejich design je unisex, tzn. mohou je využívat jak ženy, tak i muži – to podstatně snižuje celkový počet obleků nutných pro vaše studio.

SPOLEHLIVÉ BEZDRÁTOVÉ TRÉNINKY, TO JE

ADAPTÉR ACTIWEAR

Srdce bezdrátového tréninku nosíte přímo na obleku. V kombinaci s přístrojem Actiwave nebo XBody GO vám dává možnost vytvářet libovolné EMS tréninky naprosto svobodně a bez kabelového připojení. Kompletní řešení EMS zařízení, které lze libovolně přenášet.

BEZDRÁTOVÁ TECHNOLOGIE JE TREND DNEŠNÍ DOBY

Actiwear se již dnes stal nedílnou součástí tréninků po celém světe a ukazuje tak trend následujících let. Stabilní silné připojení skrze XBody point router zajišťuje plnohodnotný EMS trénink. Nepoužíváme Bluetooth nebo internetové připojení, ale silný samostatný signál. Vzdálenost od přístroje Actiweave nebo XBody Go je v řádech desítek metrů.

BEZPEČNOST & ACTIWEAR

Actiwear je plně ovladatelný pouze skrze přístroj Actiwave nebo XBody GO, reaguje tak ihned na dané pokyny a nemůže vysílat samovolné signály bez pokynů trenéra. Všechny naše přístroje obsahují ASP (Active Safety Protocol), bezpečnostní protokol, který nedovoluje provádět změny v nastavení a hlídá veškeré operace prováděné trenéry. Actiwear je plnohodnotné bezdrátové zařízení, které splňuje nejvyšší bezpečnostní prvky ostatních přístrojů využívajících např. kabelové připojení.

SRDCE BEZDRÁTOVÉHO EMS TRÉNINKU

Lehký, přenositelný adaptér funguje jako plnohodnotné a miniaturizované EMS zařízení. Pokud ho synchronizujete s jakýmkoliv přístrojem Actiwave nebo XBody GO, bude stále vysílat signály a impulsy do elektrod v tréninkovém obleku. Během tréninku nikde nepřekáží a vydrží nabitý několik dnů, ukazatel nabití signalizuje přímo přístroj Actiwave nebo XBody GO. Neomezujte se pouze na kabelový trénink a dejte klientům volnost během trénování.

BEZDRÁTOVÉ a SKUPINOVÉ TRÉNINKY BEZ HRANIC

S funkcí “Jít ven” je stimulace řízená pomocí adaptéru Actiwear aniž byste museli být nutně ve studiu! Zajímavá možnost pro tréninky využívající celkový prostor studia. Z obchodního hlediska je bezdrátová technologie velmi užitečná, pokud chcete trénovat více klientů a provádět tak i např. skupinové EMS tréninky.

Bezdrátový EMS trénink

Díky propojení s přístrojem Actiwave si můžete vychutnat svobodu bezdrátového tréninku. S přístrojem Actiwave lze synchronizovat až 6 adaptérů a tabletem XBody GO až 2 adaptéry Actiwear.

Rychlé párování s NFC

Snadno připojíte a synchronizujete své adaptéry Actiwear s libovolným přístrojem Actiwave jediným dotykem pomocí nejnovější technologie NFC. Párování s tabletem XBody GO se provádí skrze Wi-Fi připojení.

Magnetické kabelové spoje

Rychlé a spolehlivé magnetické kabelové připojení zajišťuje správný přenos impulsu. Vizuální naznačení správného propojení pro lepší orientaci a rychlejší připojení.

Neustálý provoz až 12 hodin

Díky vyšší kapacitě baterie zvládne adaptér Actiwear každodenní používání a bez nabíjení může pracovat déle než 12 hodin.

12 stimulačních kanálů

Díky komplexnímu systému 12 stimulačních kanálů poskytuje společnost XBody klientům dokonalý trénink celého těla.

Funkce „Jít ven“

Vychutnejte si úplnou svobodu s funkcí “Jít ven”, ať už svůj EMS trénink chcete mít pod střechou studia nebo trénovat v dalších místnostech a využít tak studio na maximum.

NABÍZÍME ORIGINÁLNÍ VYBAVENÍ PRO XBODY STUDIA

Zajišťování profesionálních tréninků pro vaše klienty není jen o používání přístrojů, ale také o spolehlivé a kvalitní příslušenství. Tréninkové obleky a tréninkové oblečení šijeme ručně, tím zajistíme vysokou kvalitu, který je v procesu EMS tréninků co nejúčinnější a nejhladší.

KUFR XBODY

Trénujte vaše klienty mimo EMS studio. XBody nabízí černý kufr, na který lze umístit přístroj Newave nebo Actiwave se stojanem PORT. Sbalte si sebou potřebné tréninkové obleky a oblečení. Kufr XBody je dokonalým společníkem pro situace, kdy budete muset provádět EMS tréninky mimo své studio, také pro osobní trenéry, VIP tréninky a veřejné prezentace.

BATOH A BRAŠNA XBODY GO

K zařízení XBody GO lze dokoupit praktické batohy, do kterých lze uložit kompletní vybavení pro celodenní trénink u vašich klientů. Praktické přihrádky, přezky a kvalitní provedení nejen dobře vypadá, ale je také i velmi praktické.

ROZPRAŠOVAČE XBODY

Rozprašovače XBody jsou dostupné v objemech 1,5 a 5,0 litrů, které vyhovují potřebám vašeho studia. Vlhčením vašich tréninkových obleků už nebudete ztrácet váš drahocenný čas.

STOJAN PRO TRÉNINKOVÉ OBLEKY

Vhodný způsob ukládání a vlhčení tréninkových obleků ve vašem studiu, ukládejte přehledně veškeré doplňky a příslušenství XBody. Optimalizujte využití prostoru vašeho fitness studia, vybavení i personálu. Vlhčete tréninkové obleky přímo na tomto stojanu a stékající voda bude zadržována ve spodní části.

XBODY DESI-FRESH

Desi-fresh je dezinfekční prostředek v práškové formě na bázi organického chlóru. Díky oxidaci rychle a bezpečně ničí škodlivé mikroorganismy. Udržuje obleky čisté a připravené k použití v průběhu celého dne. Roztok lze nastříkat přímo na kryty elektrod, což zvyšuje dezinfekční účinnost během tréninků.     PROHLÉDNĚTE SI INFORMAČNÍ LETÁK

KOBEREC XBODY

Nabízíme dva druhy podložek XBody, které originálně doplní vaše studio. Kulatý nebo obdélníkový koberec je vhodným doplňkem, který mohou vaši klienti využít také jako tréninkovou podložku.

KONTAKTUJTE NÁS!

Facebook XBODY CZ/SK

Chcete být pravidelně informování o všech aktuálních novinkách? Sledujte náš Facebook XBody CZ/SK

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O PŘÍSTROJÍCH XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s XBody přístroji.