OTEVŘETE SI SVÉ
XBODY STUDIO

Studia otevřená s XBody jsou úspěšná po celém. Díky našim vysoce kvalitním, profesionálním tréninkovým přístrojům EMS a kompletní podpoře vašeho podnikání (osvědčené podnikatelské modely, osvědčené postupy, rozsáhlé know-how a marketingové materiály připravené k použití) budete mít k dispozici všechny potřebné nástroje k tomu, abyste i vy byli úspěšní.

Zjistěte, jak si i vy můžete otevřít své vlastní EMS studio s XBody a připojte se k úspěšným 2000+ příběhům po celém světě!

EMS je jedním z nejrychleji rostoucích oborů v oblasti fitness

Od doby, kdy společnost XBody vyvinula svůj první přístroj pro EMS trénink, zaznamenala exponenciální nárůst poptávky a každý den se více a více lidí dozvídá o výhodách EMS tréninku než kdy před tím.

EMS je tréninkové řešení, které má budoucnost a rychle transformuje fitness a tréninkový průmysl.

OVĚŘENÉ VÝHODY EMS TRÉNINKU & ROSTOUCÍ POPATÁVKA PO TRÉNINCÍCH

V průběhu let prokázal EMS trénink mnoho výhod stovkám tisíc klientů, kteří každý týden trénují s XBody po celém světě. Od královen krásy, manažery až po profesionální sportovce, stále více a více lidí začíná vidět výhody na sobě.

Tréninky jsou krátké, zábavné a efektivní. 20-ti minutový EMS trénink vydá za 90ti minutové tradiční cvičení. Není divu, že se EMS trénink stal tak rychle populární. Lidé, kteří chtějí být fit nebo vypadat co nejlépe, mohou ušetřit spoustu času a úsilí k dosažení svých cílů.

S přístroji XBody bylo po celém světě otevřeno více než 2000 studií a protože o této metodě trénování se dozvídá stále více lidí, poptávka po vysoce kvalitním EMS tréninku exponenciálně roste.

XBODY PŘÍSTROJE ZÍSKALY NĚKOLIK OCENĚNÍ

XBody přístroje kompletně změnily svět EMS tréninkových přístrojů a jsou lídrem na trhu. Přístroje XBody jsou od základu navrženy tak, aby byly skvělým EMS zařízením, a proto se s nimi velmi snadno pracuje, vypadají krásně, klientům přinášejí skvělé výsledky a majitelům studií pomáhají řídit a rozvíjet své podnikání.

Od té doby, kdy byla založena společnost XBody, její uznávané přístroje získaly několik ocenění po celém světě, např. ocenění “Nejlepší inovativní produkt další v oblasti inovací, fitness, design a rozvoji podnikání.

XBody se neustále zaměřuje na poskytování spolehlivého, důvěryhodného a vysoce kvalitního řešení pro své partnery a klienty, proto její výrobní procesy splňují normy kvality ISO 9001 a certifikaci TÜV Rheinland.

PODNIKATELSKÉ KNOW-HOW & MARKETINGOVÁ PODPORA

Od svého založení v roce 2010 byla společnost XBody vždy odlišná od ostatních výrobců. Zatímco ostatní výrobci spatřovali svou roli jen jakoe prodejci přístrojů, XBody vidělo svou roli i v kompletní podnikatelské podpoře tak, aby její klienti byli úspěšní. Proto neposkytujeme pouze tréninkové přístroje, ale také nabízíme podnikatelské know-how, marketingovou podporu a osobní vztah s každým z našich partnerů.

V průběhu let jsme vytvořili osvědčené postupy, marketingové materiály, fotografie a videa, půdorysy, návrhy studií a osvědčené podnikatelské koncepty tak, abychom pomohli studiím dosáhnout jejich plného potenciálu a uspět ve svých cílech. Všechny tyto znalosti sdílíme s našimi partnery zdarma.

OTEVŘETE SI SVÉ EMS STUDIO S XBODY

Budování úspěšného EMS studia začíná výběrem správného partnera, na kterého se můžete spolehnout v nadcházejících letech.

XBody poskytuje vysoce profesionální oceněné tréninkové EMS přístroje, které jsou navrženy tak, aby byly přínosné pro různé typy podnikání s EMS a vy jste si mohli zvolit ten nejvhodnější koncept pro vás.

Nejsme jen prodejci přístrojů, ale záleží nám na vašem úspěchu. V průběhu let jsme vyvinuli kompletní know-how, osvědčené postupy, marketingové materiály připravené k použití, fotografie, videa, půdorysy a návrhy studií, s nimiž se s Vámi rádi podělíme zdarma.

Připojte se k XBody rodině XBody a vychutnejte si výhody vítězného týmu!

XBODY JE TA SPRÁVNÁ VOLBA PRO VÁS

OCENĚNÉ EMS PŘÍSTROJE

Společnost XBody získala několik ocenění v oblasti inovací, fitness a designu, stejně jako zaznamenala úspěch v rozvoji podnikání. Všechny naše přístroje jsou pravidelně aktualizovány a jsou vyráběny v EU z vysoce kvalitních materiálů, které splňují normy ISO.

ZVYŠTE SVÉ PŘÍJMY

Přístroje XBody jsou navrženy tak, aby pomohly vašemu podnikání uspět. Vyvinuli jsme několik funkcí, které vám pomohou udržet vaše investice a provozní náklady nízké a zároveň vám umožní maximalizovat vaše příjmy. Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout některá z nejziskovějších EMS zařízení v oboru.

NÍZKÉ NÁKLADY NA PROVOZ

Zařízení XBody jsou pečlivě navržena tak, aby fungovala efektivně a spolehlivě. Naše výrobky jsme navrhli jako modulární, takže stačí pravidelně vyměňovat jen určité menší součásti a ne celý přístroj. Tento chytrý design může každý měsíc ušetřit stovky EUR pro vás a vaše podnikání.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS V ČECHÁCH A NA SLOVENSKU

Každý z vašich požadavků okamžitě vyřídí naše servisní oddělění, tak aby případné zásahy do provozu studia byly minimální. Jsme hrdí na naše rychlé reakce a řešení, a chápeme, že bezproblémový provoz je pro naše zákazníky nejdůležitější.

MARKETINGOVÁ A PROVOZNÍ PODPORA

Váš úspěch je pro nás důležitý. Neprodáváme pouze tréninková zařízení, našim partnerům také poskytujeme know-how, osvědčené postupy, marketingové materiály a podnikatelské poradenství, abychom mohli společně uspět.

ZISKOVÉ PODNIKÁNÍ, RYCHLÁ NÁVRATNOST INVESTICE

S vysoce kvalitními a prověřenými přístroji XBody můžete rychle růst, s nízkými investicemi a rychlou návratností investice. Zároveň poskytujete dlouhodobě kvalitní a vysoce inovativní tréninky, které pomáhají lidem dosáhnout jejich cílů v oblasti fitness.

PROČ SI OTEVŘÍT XBODY EMS STUDIO?

Poptávka po EMS trénincích na celém světě rychle roste. Je statisticky prokázáno, že 90% naší populace nemá aktivní životní styl, protože nemají čas trénovat, mají zranění nebo je pro ně trénink bolestivý, případně nedosahují výsledků a trénink je nebaví, a proto s ním přestanou. Tréninky EMS poskytují všechny odpovědi na běžné výmluvy 21. století. EMS tréninky jsou efektivnější než tradiční metody, mohou klientům ušetřit značné množství času a zároveň je přimět trénovat s radostí a pravidelně.

EMS je budoucnost efektivního trénování a XBody stojí v čele technologií EMS. Díky nejnovějším vylepšením, nákladově efektivním a spolehlivým funkcím a funkcím zvyšujícím zisk vám zařízení XBody pomůže k tomu, aby vase studio bylo úspěšné.

S našimi zákazníky také sdílíme naše bohaté zkušenosti s tím, co funguje a co pomáhá vašemu studiu k úspěchu co nejrychleji a nejsnadněji.

 

MARKETINGOVÁ PODPORA, NEJLEPŠÍ POSTUPY

V průběhu let jsme získali zkušenosti z více než 2000 studií po celém světě, abychom zjistili, co funguje a co ne. Všechny tyto znalosti bezplatně sdílíme s našimi zákazníky, abychom jim pomohli uspět.

Poskytujeme podnikatelský plán, osvědčené postupy a know-how o tom, jak otevřít a provozovat studio, hotové marketingové materiály, vysoce kvalitní obrázky a videa a dokonce i komplexní školení o tom, jak efektivně využívat technologii EMS, takže se můžete poučit z několika let zkušeností, i když právě začínáte v tomto oboru.

Proč investovat do EMS?

Otevření vašeho prvního studia nevyžaduje mnoho času, pokud si nastavíte dobrý plán, provedení může být poměrně rychlé a efektivní, což má za následek, že vaše studio běží během několika měsíců. Ve srovnání s ostatními průmyslovými odvětvími je počáteční investice poměrně nízká a návratnost investice může být vysoká a rychlá.

KLÍČ PRO ÚSPĚCH PRO MAJITELE STUDIÍ

Společnost XBody prokázala mnohokrát, že se být úspěšným vlastníkem studia je jen otázkou dovedností, znalostí a zákaznického přístupu.

PODNIKÁTE JIŽ V OBLASTI FITNESS?

Pokud již podnikáte v oblasti fitnesss, rozšiřte své portfolio služeb o integraci EMS do vašeho podnikání. Nabídněte tuto novou službu svým stávajícím klientům, abyste vydělali více peněz, a přiveďte nové zákazníky s EMS, abyste jim prodali své stávající služby. Může to být skutečně win-win řešení.

 

HLEDÁ FINANČNÍ INVESTICI?

Pokud jste investor nebo chcete do něčeho investovat, zkuste EMS. Fitness průmysl neustále roste a rozšiřuje se, protože lidé utrácí více a více peněz ve fitness a wellness. Spojte se s motivovaným osobním trenérem nebo najměte zkušený personál, otevřete své první studio společně a zjistěte, jaké možnosti nabízí EMS.

 

POSTUPNÝ A FLEXIBILNÍ RŮST

Pokud si chcete především růst, ale rádi byste byli opatrní, začněte s jedním studiem, naučte se tipy a triky podnikání v oblasti EMS, vzdělávejte se, budujte svou síť lidí, se kterými chcete pracovat, a pak pokračujte s většími investicemi do otevření dalších studií nebo si vybudujte vlastní franšízu. Naše zařízení a podnikatelské řešení vám pomáhají v tomto postupném a flexibilním růstu, a to vlastním tempem.

 

ZÁKLADNÍ KROKY K OTEVŘENÍ VAŠEHO STUDIA XBODY

  • Vytvořte si s naší pomocí komplexní a důkladně prověřený podnikatelský plán
  • Podívejte se na místní předpisy o podnikání ve všech aspektech
  • Pronajměte si studio na pečlivě vybraném místě
  • Zařiďte si studio podle svých přání a potřeb EMS studia
  • Zakupte si přístroj a příslušenství XBody
  • Připravte si marketingový plán, nebo zapojte místní společnosti, aby vám s tím pomohli
  • Najměte si správné pracovníky
  • Otevřete si studio

 

CHCETE VĚDĚT VÍCE O XBODY EMS TRÉNINKOVÝCH PŘÍSTROJÍCH?

Kontaktujte nás, odpovíme na vaše dotazy a poskytneme Vám cenovou nabídku pro vaše obchodní potřeby.