XBODY EMS STUDIA

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet EMS trénink? Chcete začít trénovat, ale nevíte kde? V Čechách i na Slovensku naleznete desítky studií, které využívají přístroje XBody poskytují svým klientům nejefektivnější trénink současnosti.

Najděte si ve svém okolí nejbližší XBody studio a vyzkoušejte si EMS trénink na vlastní kůži!

VÝHODY EMS TRÉNINKU

POSILUJTE SVALY

Elektrody jsou umístěny přímo na těle nad každou důležitou svalovou partií. Všechny impulsy tak dokonale aktivují svůj cíl. Je to velmi jednoduché a bezpečné.

TÓNOVÁNÍ TĚLA

Celotělový EMS silový trénink v kombinaci s kardio tréninkem vám pomůže posílit svaly, spálit tuk a omezit celulitidu. Zvýší se cirkulace svalové a pojivové tkáně, což může vést k pevnější a více tonizované pleti.

 

UŠETŘETE ČAS

„Čas jsou peníze“, jak říká staré přísloví, a to je zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě. S EMS můžete dosáhnout výsledků 90 minutového tréninku za pouhých 20 minut, včetně posilování a kardio tréninků podle Vašeho přání.

NAJDĚTE NEJBLIŽŠÍ XBODY STUDIO

Najděte si studio, které je ve vašem okolí v Čechách a na Slovensku!
Všechna studia jsou vybavena XBody přístroji a jejich majitelé jsou proškoleni, jak přístroje správně a bezpečně používat.

POJĎME SE SEZNÁMIT

Facebook XBODY CZ/SK

Chcete být pravidelně informování o všech aktuálních novinkách? Sledujte náš Facebook XBody CZ/SK

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O PŘÍSTROJÍCH XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s XBody přístroji.