NAJDĚTE XBODY EMS STUDIO

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet EMS trénink? Chcete začít trénovat, ale nevíte kde? V Čechách i na Slovensku nalezenete desítky studií, které využívají přístroje XBody, aby svým klientům poskytli nejefektivnější trénink současnosit a pomohli jim dosáhnout cílů, které si přejí.

Najděte si ve svém okolí nejbližší XBody studio a vyzkoušejte si EMS trénink na vlastní kůži!

VÝHODY EMS TRÉNINKU

POSILUJTE SVALY

Elektrody jsou umístěny přímo na těle nad každou důležitou svalovou partií. Všechny impulsy tak dokonale aktivují svůj cíl. Je to velmi jednoduché a bezpečné.

TÓNOVÁNÍ TĚLA

Celotělový EMS silový trénink v kombinaci s kardio tréninkem vám pomůže posílit svaly, spálit tuk a omezit celulitidu. Zvýší se cirkulace svalové a pojivové tkáně, což může vést k pevnější a více tonizované pleti.

Zjistěte více o EMS trénincích

UŠETŘETE ČAS

„Čas jsou peníze“, jak říká staré přísloví, a to je zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě. S EMS můžete dosáhnout výsledků 90 minutového tréninku za pouhých 20 minut, včetně posilování a kardio tréninků podle Vašeho přání.

NAJDĚTE NEJBLIŽŠÍ XBODY STUDIO

Najděte si studio, které je ve vašem okolí v Čechách a na Slovensku!
Všechna studia jsou vybavena XBody přístroji a jejich majitelé jsou proškoleni, jak přístroje správně a bezpečně používat.

 

Vlastníte EMS studio s XBody přístroji a nemůžete ho najít v seznamu?
Kontaktujte nás na e-mailu: podpora@emsfitness.cz a vaše studio přidáme do seznamu.