DŮVĚRYHODNÉ. ÚSPĚŠNÉ. ÚSPORNÉ.

Trénujte své klienty se zavedeným a oceňovaným EMS zařízením, které každodenně používá více než tisíc studií po celém světě. Díky vestavěným silovým a dynamickým tréninkovým programům, přehledné dotykové obrazovce a pečlivě zpracovaným detailům představuje Newave to nejlepší v oblasti kabelových tréninků.

Jedná se o jeden z nejprodávanějších EMS přístrojů na světě – Newave je ideálním řešením pro individuální osobní tréninky.

VÝHODY ZAŘÍZENÍ NEWAVE

Prověřeno v provozu po celém světě - již mnoho let náš bestseller

Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, které jsou navrženy tak, aby poskytly všechny výhody EMS tréninků s kabelovým připojením. XBody Newave bylo první zařízení EMS, které zkombinovalo krásu, ergonomii a efektivitu, otevřelo tak trh s EMS kabelovými zařízeními, a jeho celosvětový úspěch je důkazem jeho vynikajících kvalit.

V průběhu let se zařízení Newave osvědčilo jako jedno z nejoblíbenějších EMS zařízení na světě a v současnosti se denně používá ve více než 2000 fitness studiích po celém světě. Moderní design, uživatelsky příjemný dotykový displej, aktualizovaný tréninkový software a nepřetržité aktualizace funkcí – to vše zajišťuje, že zařízení Newave bude vždy držet krok s ostatními.

Nejlepší možný trénink s kabelovým připojením

Úspěch zařízení XBody Newave je z velké části dán tím, že tradiční EMS trénink s kabelovým připojením pojímá z netradičního úhlu pohledu. Je snadno ovladatelné, jeho údržba je rovněž snadná, nabízí řadu funkcí, které pomáhají trenérům, a zaměřuje se na poskytování skutečně efektivního EMS tréninku.

Inovativní, pravidelně aktualizovaný software nabízí několik tréninkových videoprogramů pro různé tréninkové cíle, tréninkové funkce, které lze snadno přizpůsobit, správu profilu klienta, tréninkové statistiky, autentizaci trenérů a mnoho dalších funkcí.

Pružný spirálový kabel zajišťuje, že spojení mezi naším profesionálním tréninkovým oblekem a zařízením je pro klienty bezproblémové a délka kabelu umožňuje provádět všechny druhy cvičení, od posilování až po dynamický trénink a dokonce i relaxační masáž.

Profesionální a úsporné

Zařízení XBody byla navržena a vyvinuta tak, aby poskytovala firmám a trenérům profesionální vybavení, aby mohli svým klientům nabídnout skutečně efektivní tréninky.

Zařízení Newave za dlouhá léta svého provozu prokázala svou odolnost a spolehlivost. Zařízení Newave se vyrábějí výhradně s použitím těch nejkvalitnějších materiálů a na trhu patří k přístrojům s nejsnazší údržbou, na které je po léta spolehnutí a nabízí cenově výhodné řešení pro všechny typy firem.

Zavedená volba

Zařízení Newave zcela změnilo trh s EMS zařízeními a postupně se stalo měřítkem kvality tréninků s kabelovým připojením. Zařízení Newave, které získalo v EMS průmyslu mnoha ocenění, je opravdu volba, které může věřit každý.

Jeho krásný design a snadno ovladatelný dotykový displej prokázaly, že EMS zařízení mohou být snadno ovladatelná a uživatelsky příjemná. Jeho široká škála funkcí dokazuje, že pomocí moderních zařízení mohou být firmy ještě úspěšnější.

A jeho celosvětový úspěch a dlouhodobá spolehlivost dokazují, že zvládá i intenzivní každodenní používání v jakékoli tělocvičně.

 

VLASTNOSTI ZAŘÍZENÍ NEWAVE

Zařízení Newave, které prokázalo svou vysokou kvalitu a efektivitu po celém světě, se těší důvěře svých uživatelů již mnoho let.

EMS trénink s kabelovým připojením

Zařízení Newave po celém světě prokázala svou účinnost v oblasti tradičních EMS tréninků s kabelovým připojením. Přístroj a jeho tréninkový software je propojen s tréninkovým oblekem a posílá během tréninku ty správné impulsy na ta správná místa.

Silové, dynamické a relaxační programy

Trénujte své klienty podle jejich vlastních cílů, a budou se k vám pak stále vracet díky efektivitě naši zařízení. Vytvořte komplexní tréninky pomocí přednastavených tréninkových programů, a nebo si vytvořte vlastní tréninky. Přístroj má k dispozici specializované programy na budování svalové hmoty, kardiovaskulární a relaxační tréninkové programy, a také plně nastavitelný manuálním tréninkový program.

Program Videotrenér

Program Videotrenér zajišťuje optimalizaci tréninků a provádění cviků správným způsobem, aniž by trenér musel cviky provádět s klienty. Videotrenér umožňuje trenérům zaměřit se na pozici, držení těla a výkony klientů, aby dosažené výsledky byly co nejlepší.

Magnetické kabelové spojení

Naše nové kabely jsou vybaveny magnetickými spoji pro spojení mezi profesionálním tréninkovým oblekem a přístrojem, díky čemuž je jeho oblékání pohodlnější, hladší a rychlejší. Tyto magnetické spoje jsou rychlé, spolehlivé, a přenos impulsů je optimalizován.

Nejlepší výkony v oblasti EMS

Zařízení Newave bylo postaveno tak, aby maximalizovalo efektivitu EMS tréninků. Jeho nejmodernější magnetické kabelové spoje, vestavěné a prověřené tréninkové programy, široké možnosti nastavení a využívání nejúčinnějšího rozsahu frekvencí EMS vás nenechají na pochybách, že vaši klienti získají výsledky, které si předsevzali.

Osobní tréninky na míru

Zařízení XBody Newave nabízí spoustu možností, jak přizpůsobit osobní trénink podle kondice vašeho klienta. Nastavte frekvenci, intenzitu nebo jiné parametry individuálních tréninkových sezení pomocí snadno ovladatelného dotykového displeje a uživatelsky příjemného softwaru.

OTEVŘETE SI TRÉNINKOVÉ EMS STUDIO S XBODY NEWAVE

To nejlepší pro trénink s kabelovým připojením.

OSOBNÍ, VIP, KORPORÁTNÍ řešení
Zařízení Newave je model vhodný pro zahájení osobních tréninků jeden na jednoho, VIP domácích tréninků nebo firemních tréninků v kanceláři. Stane se perfektním zařízením do začátku podnikání, protože přichází s celou řadou funkcí, které oceníte, pokud se chcete zaměřit na jednotlivé klienty.
MODEL MIKROSTUDIO
Připojte se k více než tisíci studiím, které na Newave spoléhají každý den po celém světě. Může to být také to správné řešení, pokud máte v plánu založit mikrostudio a chcete se zaměřit na VIP a osobní tréninky.

Další informace o našich obchodních modelech.

OBCHODNÍ VÝHODY ZAŘÍZENÍ XBODY NEWAVE

POKROČILÉ EMS ZAŘÍZENÍ S KABELOVÝM PŘIPOJENÍM
Newave představuje vrchol vývoje v oblasti technologie EMS s kabelovým připojením, což znamená širokou škálu funkcí pro optimalizaci procesů a zapojení trenérů, zkrácení doby potřebné k nastavení tréninku a snížení provozních nákladů.
DŮVĚRYHODNÁ VOLBA, SPOLEHLIVÉ VÝKONY
Nic není pro firmu dražší než nepředvídaná rizika a jejich důsledky. Je důležité vybrat si EMS zařízení jako je na příklad Newave, u kterých je na trhu prokázána jejich účinnost, bezpečnost a dlouhodobá spolehlivost.
BUĎTE JINÍ NEŽ KONKURENCE
Zařízení Newave bylo navrženo pro profesionály, kteří chtějí poskytovat klientům co nejlepší služby a získat si v nich loajální zákazníky, kteří se rádi vracejí. Na míru naplánované tréninky, připravené videocviky, vlastní tréninkové programy, bezproblémové zahájení tréninků a elegantní design zařízení přispívají k tomu, aby se vaše EMS tréninky odlišovaly od vaší konkurence.
EFEKTIVNÍ A EKONOMICKÉ
Zařízení Newave prokázalo v průběhu let svou spolehlivost i v tom nejintenzivnějším každodenním provozu. Jeho nadčasový design a vysoká kvalita usnadňují údržbu, které minimalizuje provozní náklady, což může pro provozovatele znamenat úsporu tisíce korun měsíčně.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Snadné vedení tréninku

Všechny funkce související s tréninkem jsou k dispozici v jediném tréninkovém okně. Intenzitu stimulace lze doladit pomocí 10-ti různě nastavitelných stimulačních kanálů celého těla. U stimulační oblasti lze specifikovat několik parametrů tak, aby vyhovoval různým potřebám. Celé prostředí oblasti stimulace zaručuje bezpečný a vysoce efektivní trénink.

10ti palcová dotyková obrazovka

Odolný dotykový displej ve velikosti tabletu, který je snadno ovladatelný a přehledný. Tento čistý grafický displej je trendy a příjemný na pohled.

Praktická velikost

Zařízení je vysoké 130 cm a široké 40 cm, což usnadňuje jeho přemisťování, rozvržení prostoru pro cvičení, ale také možnost jej přenášet k vašim klientům.

Lehká váha

Vzhledem k tomu, že váží pouze 17 kg včetně velkého stojanu, je zařízení možno snadno přenášet.

Vícejazyčné ovládání

Veškeré texty a virtuální klávesnice nabízí podporu mnoha světových jazyků. Jsou k dispozici verze pro většinu světových jazyků a přístroj je také kompletně v češtině.

Pokročilá stimulace

Zařízení využívá pro stimulaci symetrického bipolárního obdélníkového vlnění. Frekvence signálu může být nastavena mezi 1-100 Hz, což je nejúčinnější provozní rozsah EMS. Zařízení Newave lze použít v režimech konstantní a přerušované stimulace.

Pravidelné aktualizace softwaru

Náš tým pro výzkum a vývoj neustále pracuje na vylepšeních, která usnadňují používání našeho zařízení, softwarů, funkcí a služeb, abychom byli vždy alespoň o krok napřed před konkurencí.

Snadná údržba

Naše zařízení jsou navržena tak, aby jejich údržba byla co nejjednodušší. Všechny náhradní díly jsou trvale dostupné v našem skladu nebo u našich místních distributorů.

USB port

Díky USB portu je zařízení Newave schopno importu a exportu dat kvůli jejich zálohování a vedení statistik. Software lze také snadno aktualizovat stažením našich aktualizačních souborů na USB disk a jeho následným připojením k zařízení.

STOJANY

Přístroje XBody Actiwave, Newave a Newave Med lze umístit několik různých stojanů.

Standardní stojan

Standardní stojan se hodí do každého prostředí, jeho ergonomický a jedinečný design krásně vynikne a nezabere více než 2 m² vašeho prostoru. Díky své nízké hmotnosti ho můžete snadno přemísťovat.

Stojan FlowR

Stojan FlowR umožňuje snadné tréninky pomocí kabelového připojení na té nejvyšší úrovni. Instalace přístrojů Newave do stojanu Flower vám umožní trénovat 3 klienty najednou, ale když do něj umístíte 3 bezdrátové přístroje Actiwave budete moct trénovat až 3 x 6 klientů!

Přenosný stojan PORT

Stojan Port lze jednoduše přenášet a mít ho vždy po ruce. Zda je třeba osobní trénink u klienta doma, během cesty nebo na dovolené. Je snadné ho přepravovat v jeho elegantním cestovním kufru. Trenér se může stylově prezentovat např. i v domácnosti nebo kanceláři klienta.

Stojan na zeď WALL

Stojan na zeď WALL je perfektní kombinací skladově úsporného nástěnného přístroje a přenosné verze. Upevněte ho na zeď ve Vašem studiu a jedním jednoduchým pohybem ho v případě potřeby přemístěte. Napájecí zdroj je diskrétně skryt, aby byl zachován příjemný vzhled. Je ideální pro jachty a výletní lodě.

GALERIE

POJĎME SE SEZNÁMIT

CHCETE VĚDĚT VÍCE O EMS PŘÍSTROJÍCH OD XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s EMS.

CHCETE ZAČÍT PODNIKAT S EMS V ČECHÁCH NEBO NA SLOVENSKU?

Staňte se součástí XBody rodiny a požádejte nás o zaslání bližších informací o podnikání v oblasti EMS.