OVĚŘENÝ ÚSPĚCH A KVALITA

Trénujte své klienty se zavedeným a oceňovaným EMS zařízením, které každodenně používá více než tisíc studií po celém světě. Díky vestavěným silovým a dynamickým tréninkovým programům, přehledné dotykové obrazovce a pečlivě zpracovaným detailům představuje Newave to nejlepší v oblasti kabelových tréninků.

Jedná se o jeden z nejprodávanějších EMS přístrojů na světě – Newave je ideálním řešením pro individuální osobní tréninky.

VÝHODY PŘÍSTROJE NEWAVE

Prověřeno v provozu po celém světě - již mnoho let náš bestseller

Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, které jsou navrženy tak, aby poskytly všechny výhody EMS tréninků s kabelovým připojením. XBody Newave bylo první zařízení EMS, které zkombinovalo krásu, ergonomii a efektivitu, otevřelo tak trh s EMS kabelovými zařízeními, a jeho celosvětový úspěch je důkazem jeho vynikajících kvalit.

V průběhu let se zařízení Newave osvědčilo jako jedno z nejoblíbenějších EMS zařízení na světě a v současnosti se denně používá ve více než 2000 fitness studiích po celém světě. Moderní design, uživatelsky příjemný dotykový displej, aktualizovaný tréninkový software a nepřetržité aktualizace funkcí – to vše zajišťuje, že zařízení Newave bude vždy držet krok s ostatními.

Nejlepší možný trénink s kabelovým připojením

Úspěch zařízení XBody Newave je z velké části dán tím, že tradiční EMS trénink s kabelovým připojením pojímá z netradičního úhlu pohledu. Je snadno ovladatelné, jeho údržba je rovněž snadná, nabízí řadu funkcí, které pomáhají trenérům, a zaměřuje se na poskytování skutečně efektivního EMS tréninku.

Inovativní, pravidelně aktualizovaný software nabízí několik tréninkových videoprogramů pro různé tréninkové cíle, tréninkové funkce, které lze snadno přizpůsobit, správu profilu klienta, tréninkové statistiky, autentizaci trenérů a mnoho dalších funkcí.

Pružný spirálový kabel zajišťuje, že spojení mezi naším profesionálním tréninkovým oblekem a zařízením je pro klienty bezproblémové a délka kabelu umožňuje provádět všechny druhy cvičení, od posilování až po dynamický trénink a dokonce i relaxační masáž.

Profesionální a úsporné

Zařízení XBody byla navržena a vyvinuta tak, aby poskytovala firmám a trenérům profesionální vybavení, aby mohli svým klientům nabídnout skutečně efektivní tréninky.

Zařízení Newave za dlouhá léta svého provozu prokázala svou odolnost a spolehlivost. Zařízení Newave se vyrábějí výhradně s použitím těch nejkvalitnějších materiálů a na trhu patří k přístrojům s nejsnazší údržbou, na které je po léta spolehnutí a nabízí cenově výhodné řešení pro všechny typy firem.

NEJLEPŠÍ VOLBA PRIVÁTNÍCH TRÉNINKŮ

Přístroj Newave zcela změnil trh s EMS zařízeními a postupně se stal měřítkem kvality tréninků s kabelovým připojením. Newave získalo v EMS průmyslu mnoho ocenění, je to volba, které může věřit každý.

Jeho krásný design a snadno ovladatelný dotykový displej prokázaly, že EMS zařízení mohou být snadno ovladatelná a uživatelsky příjemná. Jeho široká škála funkcí dokazuje, že pomocí moderních zařízení mohou být firmy ještě úspěšnější.

A jeho celosvětový úspěch a dlouhodobá spolehlivost dokazují, že zvládá i intenzivní každodenní používání v jakékoli tělocvičně.

VLASTNOSTI PŘÍSTROJE XBODY NEWAVE

Přístroj XBody Newave prokázal po celém světě svou vysokou kvalitu a efektivitu. Těší se důvěře svých uživatelů již mnoho let.

EMS trénink s kabelovým připojením

Přístroj Newave po celém světě prokázal svou účinnost v oblasti tradičních EMS tréninků s kabelovým připojením. Přístroj je propojen s tréninkovým oblekem skrze spirálový kabel a posílá během tréninku ty správné impulsy na ta správná místa.

Silový, dynamický a relaxační program

Trénujte své klienty podle jejich vlastních cílů, a budou se k vám pak stále vracet díky efektivitě naši zařízení. Vytvořte komplexní tréninky pomocí přednastavených tréninkových programů, a nebo si vytvořte vlastní tréninky. Přístroj má k dispozici specializované programy na budování svalové hmoty, kardiovaskulární a relaxační tréninkové programy, a také plně nastavitelný manuálním tréninkový program.

Ukázkové video tréninky

Video tréninky jsou vaši inspirací v oblasti provádění cviků správným způsobem, aniž by trenér musel cviky provádět s klienty. Video tréninky umožňují trenérům zaměřit se na pozici, držení těla a výkon klienta tak, aby dosažené výsledky byly co nejlepší.

Možnost magnetického kabelové připojení

K přístroji Newave si můžete zvolit způsob propojení s tréninkovým oblekem. Standardní DSUB připojení lze zaměnit za novější magnetické připojení, díky čemuž je jeho připojení pohodlnější, hladší a rychlejší. Toto magnetické připojení je rychlé a spolehlivé pro přenos impulsů.

Nejlepší výkony v oblasti EMS

Přístroj Newave bylo postaven tak, aby maximalizoval efektivitu EMS tréninků. Jeho vestavěné a prověřené tréninkové programy, široké možnosti nastavení a využívání nejúčinnějšího rozsahu frekvencí vás nenechají na pochybách, že vaši klienti získají výsledky, které si předsevzali.

Osobní tréninky na míru

XBody Newave nabízí spoustu možností, jak přizpůsobit osobní trénink podle kondice vašeho klienta. Nastavte frekvenci, intenzitu nebo jiné parametry individuálních tréninků pomocí snadno ovladatelného dotykového displeje a uživatelsky příjemného softwaru.

OTEVŘETE SI TRÉNINKOVÉ EMS STUDIO S XBODY NEWAVE

OSOBNÍ, VIP, KORPORÁTNÍ řešení
Newave je model vhodný pro zahájení osobních tréninků jeden na jednoho, VIP domácích tréninků nebo firemních tréninků v kanceláři. Stane se perfektním zařízením do začátku podnikání, protože přichází s celou řadou funkcí, které oceníte, pokud se chcete zaměřit na jednotlivé klienty.
MODEL MIKROSTUDIO
Připojte se k více než tisíci studiím, které na Newave spoléhají každý den po celém světě. Může to být také to správné řešení, pokud máte v plánu založit mikrostudio a chcete se zaměřit na VIP a osobní tréninky.

 

PODNIKATELSKÉ VÝHODY PŘÍSTROJE XBODY NEWAVE

POKROČILÉ EMS ZAŘÍZENÍ S KABELOVÝM PŘIPOJENÍM
Newave představuje vrchol vývoje v oblasti technologie EMS s kabelovým připojením, což znamená širokou škálu funkcí pro optimalizaci procesů a zapojení trenérů, zkrácení doby potřebné k nastavení tréninku a snížení provozních nákladů.
DŮVĚRYHODNÁ VOLBA, SPOLEHLIVÉ VÝKONY
Nic není pro firmu dražší než nepředvídaná rizika a jejich důsledky. Je důležité vybrat si EMS zařízení jako je na příklad Newave, u kterých je na trhu prokázána jejich účinnost, bezpečnost a dlouhodobá spolehlivost.
BUĎTE JINÍ NEŽ KONKURENCE
Newave bylo navrženo pro profesionály, kteří chtějí poskytovat klientům co nejlepší služby a získat si v nich loajální zákazníky, kteří se rádi vracejí. Na míru naplánované tréninky, připravené videocviky, vlastní tréninkové programy, bezproblémové zahájení tréninků a elegantní design zařízení přispívají k tomu, aby se vaše EMS tréninky odlišovaly od vaší konkurence.
EFEKTIVNÍ A EKONOMICKÉ
Newave prokázalo v průběhu let svou spolehlivost i v tom nejintenzivnějším každodenním provozu. Jeho nadčasový design a vysoká kvalita usnadňují údržbu, které minimalizuje provozní náklady, což může pro provozovatele znamenat úsporu tisíce korun měsíčně.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE

Individuální tréninky

Intenzitu stimulace lze doladit pomocí 10-ti různě nastavitelných stimulačních kanálů. U stimulační oblasti lze specifikovat několik parametrů tak, aby vyhovoval různým potřebám. Celé prostředí oblasti stimulace zaručuje bezpečný a vysoce efektivní trénink.

10 palců dotykový displej

Odolný dotykový displej ve velikosti tabletu, který je snadno ovladatelný a přehledný. Čistý grafický displej je trendy a příjemný na pohled.

Rozměry 130 x 40 cm

Navrženo pro dokonalost. Přístroj můžete libovolně přenášet ve studiu, vytvářet tréninkový prostor kolem něj a také jej můžete nosit ke svým klientům.

Lehký tréninkový oblek

Tréninkové obleky XBody jsou velmi lehké a univerzální. Přizpůsobí se každému klientovi a jeho postavě.

Kompletně v češtině

Veškeré texty jsou přeloženy do českého a slovenského jazyka. K dispozici jsou také verze pro většinu světových jazyků.

Pokročilá stimulace

Přístroj využívá pro stimulaci bezpečnou frekvenci signálu, který může být nastaven v rozmezí 1-100 Hz, což je nejúčinnější provozní rozsah EMS. Newave lze použít v režimech konstantní a přerušované stimulace.

Pravidelné aktualizace softwaru

XBody neustále pracuje na vylepšeních, která usnadňují používání našich přístrojů a software. Aktualizace jsou zdarma po celou dobu používání přístrojů.

Snadná údržba

Přístroj Newave je navržen tak, aby jeho údržba byla co nejméně pracná. Všechny náhradní díly jsou trvale dostupné v našem skladu nebo u našich místních distributorů, kteří zajišťují vaše servisní středisko.

USB port

Díky USB portu je Newave schopen importu a exportu dat kvůli jejich zálohování a vedení statistik. Software lze také snadno aktualizovat stažením našich aktualizačních souborů na USB disk a jeho následným připojením k zařízení.

STOJANY

Přístroje XBody Actiwave, Newave a Newave Med lze umístit několik různých stojanů.

Stojan STANDARD

Standardní stojan se hodí do každého prostředí, jeho ergonomický a jedinečný design krásně vynikne a nezabere více než 2 m² vašeho prostoru. Díky své nízké hmotnosti ho můžete snadno přemísťovat.

Stojan PORT

Stojan Port lze jednoduše přenášet a mít ho vždy po ruce. Zda je třeba osobní trénink u klienta doma, během cesty nebo na dovolené. Je snadné ho přepravovat v jeho elegantním cestovním kufru. Trenér se může stylově prezentovat např. i v domácnosti nebo kanceláři klienta.

Stojan WALL

Stojan na zeď WALL je perfektní kombinací skladově úsporného nástěnného přístroje a přenosné verze. Upevněte ho na zeď ve Vašem studiu a jedním jednoduchým pohybem ho v případě potřeby přemístěte. Napájecí zdroj je diskrétně skryt, aby byl zachován příjemný vzhled. Je ideální pro jachty a výletní lodě.

GALERIE

POJĎME SE SEZNÁMIT

Facebook XBODY CZ/SK

Chcete být pravidelně informování o všech aktuálních novinkách? Sledujte náš Facebook XBody CZ/SK

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O PŘÍSTROJÍCH XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s XBody přístroji.