NABÍDNĚTE EMS TRÉNINK
KDEKOLI DÍKY XBODY GO

XBody GO je EMS přístroj ve formě tabletu, který snadno zabalíte a dovezete kamkoli ke klientovi. Lze s ním trénovat až dva klienty zároveň. Využít ho můžete v EMS studiích, v domácnostech, kancelářích, tělocvičnách, studiích osobních trenérů nebo i venkovních prostorech.

Výhody pravidelného sportování a pozitivní vliv fitness na celkový zdravotní stav a imunitní systém člověka jsou v současné době oblastí velkého zájmu a celosvětové propagace. Proto věříme, že právě nyní je vhodný čas zahájit nebo rozšířit Vaše podnikání v oblasti fitness.

XBODY GO JE ZDE!

Jako průkopníci bezpečných kabelových a bezdrátových tréninků nejen v oboru fitness a rehabilitace, ale také jako přední průkopníci skupinových EMS tréninků, malých skupinových tréninků a vysoce kvalitních osobních tréninků jsme od začátku nabízeli mobilní řešení s využitím našich přístrojů. Vzhledem k současné celosvětové situaci jsme se rozhodli vyvinout ještě snadněji přenosné zařízení, které lze jednoduše zabalit a absolvovat EMS trénink kdekoli: XBody GO.

S XBody GO za zlomek investice, kterou naše profesionální a komplexní tréninkové přístroje vyžadují, můžete překlenout mezeru a zpřístupnit fyzickou aktivitu všem v jakémkoli vhodném prostředí. Trénujte své klienty kdykoli uvnitř nebo venku bez hranic a a pomozte jim prožít aktivní život díky výhodám, které EMS tréninky nabízí.

EMS STUDIO: NAVYŠTE SVOU KAPACITU!

Jak můžete využít XBody GO ve vašem EMS studiu?

 • Trénujte skupinky a VIP klienty současně
 • Optimalizujte využití svého prostoru
 • Vstupte do nového fitness segmentu

 

Přidáním tabletu XBody GO do svého stávajícího EMS studia získáte svobodu a velmi efektivně navýšíte kapacitu až na 8 klientů současně ( 2 klienti s XBody GO + 6 klientů s přístrojem Actiwave ). Optimalizujte využití prostoru studia a pracovního vytížení trenérů. V případě potřeby rozdělte skupiny tak, abyste vyhověli individuálním potřebám klientů nebo zvyšte Vaše příjmy vybudováním další klientely tréninků doma nebo v kanceláři.

MAXIMALIZUJTE KAPACITU SVÉHO STUDIA
Přidáním tabletu XBody GO lze Váš stávající XBody koncept upgradovat na tréninkovou kapacitu až 8 klientů.

 

ROZŠIŘTE VYUŽITÍ ACTIWAVE PŘÍSTROJE
Snadné rozdělení skupin přidáním tabletu XBody GO ke stávajícímu přístroji Actiwave pro optimalizované vytížení a využití prostoru.

DOVEZTE EMS TRÉNINK AŽ KE KLIENTOVI
S přenosným tabletem XBody GO můžete vašim klientům nabídnout tréninky doma nebo v kanceláři.

 

JEDNODUCHÉ ODDĚLENÍ TRÉNINKŮ
Současně nejjednodušší řešení přechodu mezi silovými a dynamickými tréninky a zároveň pohodlný způsob oddělení VIP tréninků od skupinových tréninků.

TRÉNUJTE KDEKOLI
XBody GO vám dá svobodu poskytovat EMS tréninky kdekoli. Uvnitř i venku, bez routeru a napájecích kabelů.

 

KOMPATIBILITA
XBody GO je plně kompatibilní s novým typem XBody tréninkového obleku, přístroji Actiwave a bezdrátovým adaptérem Actiwear

TRÉNUJTE VAŠE KLIENTY KDEKOLI

Jaké benefity přináší XBody GO pro osobní trenéry?

 • Vytvořte si flexibilní podnikání
 • Nízké investiční náklady
 • Kompletní fitness studio v jedné tašce
 • Rozšiřte svou klientelu
 • Jednoduché na přenos

 

Vezměte si své studio s sebou kamkoli jdete a trénujte klienty v jejich domovech, využijte speciálních potřeb VIP klienty, navštěvujte různé společnosti a budujte si korporátní klientelu touto důvěryhodnou službou, která prokázala svou účinnost po celém světě.

Sbalte si vše, co potřebujete ke trénování a vezměte EMS studio do domu vašeho klienta na exkluzivní osobní trénink. Můžete jim ušetřit čas a potíže spojené s cestováním, vy zase ušetříte náklady spojené s provozem studia.

DOPŘEJTE VAŠIM KLIENTŮM VIP OSOBNÍ TRÉNINKY

Trénujte své klienty v pohodlí jejich domova.

VYBUDUJTE SI EXKLUSIVNÍ KLIENTELU

Nabídněte tréninky klientele se speciálními cíli nebo potřebami.

VYDEJTE SE JEDINEČNOU CESTOU OSOBNÍCH TRÉNINKŮ

Rozšiřte svou klientelu o firemní tréninky společnostem ve vašem okolí.

VYUŽIJTE EMS K PRODEJI DALŠÍCH SLUŽEB

Přilákání nových klientů pomocí EMS je skvělá příležitost pro reklamu vašich dalších služeb nebo produktů. Pro mnoho neaktivních lidí je EMS „branou“ do světa sportu a cestou k pravidelné fyzické aktivitě.

RYCHLÝ NÁVRAT VAŠÍ INVESTICE

Nepotřebujete studio, abyste uspěli! To vám nejen ušetří peníze na počáteční investici, ale také vám ušetří peníze z dlouhodobého hlediska. Můžete tak udržovat svou marži výjimečně vysokou, nebudete muset platit náklady na leasing/nájem za své EMS studio, které máte v tašce.

ZÍSKEJTE NOVÉ KLIENTY

S vlastním EMS studiem v tašce můžete přilákat nové klienty nabídkou EMS tréninků kdykoli a kdekoli. Oslovte nové cílové skupiny tímto alternativním silovým tréninkem 21. století.

ROZŠÍŘTE SVÉ SLUŽBY

Pokud již pracujete jako osobní trenér, máte stávající klientelu a nabídku služeb, které můžete spojit s EMS tréninky. Rozšířením o tyto EMS tréninky můžete zvýšit tržby ze svých stávajících klientů.

NÍZKÉ INVESTIČNÍ NÁKLADY

Abyste uspěli, nemusíte si budovat vlastnit EMS studio. Stejně úspěšní můžete být i když budete pracovat jako trenér XBody GO pro privátní nebo firemní klientelu. Výběrem tohoto modelu ušetříte na počátečních investičních nákladech.

FLEXIBILNÍ ŘEŠENÍ

S XBody GO máte svobodu budovat své podnikání, jak uznáte za vhodné. Můžete se přizpůsobit trhu a potřebám svých klientů, abyste našli své místo a zajistili si úspěšné podnikání v oblasti EMS. Můžete trénovat klienty v jejich domovech, budovat si VIP klientelu, organizovat firemní tréninky atd. – bez ohledu na to, co chcete vy a váš trh, můžete to udělat s XBody GO.

VAŠE FITNESS DO DALŠÍ ÚROVNĚ: JEDNODUCHÝ VSTUP DO SVĚTA EMS

Jaký benefit mohou s XBody GO získat fitness studia, majitelé a manažeři posiloven?

 • Rozšiřte svou klientelu
 • Nabídněte nové služby
 • Využijte dostupné prostory
 • Snadná implementace do Vašeho podnikání

 

Pokud chcete rozšířit své studio nebo posilovnu a své služby o nové vybavení a příležitosti, nehledejte nic jiného! Snadno přenosné XBody GO je cesta, kterou se můžete vydat. Je to perfektní EMS zařízení základní úrovně, které doplňuje jakékoli tréninkové metody a nabízí širokou škálu vysoce kvalitních alternativních silových tréninků ve zcela mobilním pojetí, což má za následek jedinečné portfolio služeb, které Vaši klienti nikde jinde nedostanou. Ve srovnání s jinými alternativami pro rozšíření nabídky služeb je XBody GO jednou z nejjednodušších implementací, je přizpůsobitelný všem typům posiloven, fitness, crossfit, jóga a pilates studií nebo jakémukoli jinému podnikání v oblasti péče o tělo. Stačí využít Vaše prázdné místo ve Vaší tělocvičně nebo fitness studiu a začněte podnikat s EMS hned teď!

ZÍSKEJTE NOVÉ KLIENTY
Odlište se přidáním nové tréninkové metody. Přilákejte nové klienty pomocí EMS a nabídněte jim také své další služby.

 

NÍZKÁ INVESTICE, RYCHLÁ NÁVRATNOST
Díky rychlé, snadné a nízkonákladové implementaci můžete udržet vysokou ziskovou marži a rychlou návratnost investice s maximálním využitím stávajícího prostoru a zaměstnanců.

UPGRADUJTE SVÉ STÁVAJÍCÍ ČLENSTVÍ
Nabídněte svým stávajícím klientům novou službu, kterou mohou začlenit do svého tréninkového programu a rozšíří si tak své členství u Vás.
ROZŠÍŘTE SVÉ SLUŽBY
Zkombinujte EMS trénink s tradičními tréninkovými metodami jako je silový, funkční nebo sportovní trénink. Nabídněte svým klientům jedinečně efektivní a pokročilý tréninkový zážitek, kde Vaši členové získají extra svalovou stimulaci a rychlejší výsledky.

NÍZKÉ NÁKLADY IMPLEMENTACE
Snadná integrace do stávající infrastruktury Vašeho studia. Stačí využít dostupné prostory ve fitness centru či Vašem studiu a zlepšit ziskovost za m2.
SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST K PRODEJI SVÝCH PRODUKTŮ
Nové služby přitahují nové klienty. Začněte nabízet Vašim novým klientům i své stávající produkty. Zároveň nabídněte EMS tréninky stávajícím členům, kteří chtějí zlepšit svou úroveň fyzické zdatnosti a rychleji dosáhnout výsledků.

VLASTNOSTI PRODUKTU

 

K dispozici je moderní a praktické příslušenství:
taška přes rameno, batoh, chránič obrazovky, pouzdro na tablet a široká škála nástavců
Bezdrátový trénink až pro 2 klienty
Lehký a snadno přenosný tablet
Kompatibilní s novým typem XBody tréninkového obleku, s bezdrátovým adaptérem Actiwear, s přístrojem Actiwave a stávajícím příslušenstvím
K dispozici v několika balíčcích a kombinacích, aby se nejlépe přizpůsobili Vašim požadavkům
Vhodné pro všechny typy podnikatelských konceptů
Volitelně integrovaný virtuální trenér

EMS TRÉNINK KDEKOLI

ZPŘÍSTUPNĚTE VŠEM FYZICKOU AKTIVITU S XBODY

TRÉNUJTE SVÉ KLIENTY KDYKOLI UVNITŘ NEBO VENKU BEZ HRANIC A POMOZTE JIM PROŽÍT AKTIVNÍ ŽIVOT DÍKY VÝHODÁM, KTERÉ EMS TRÉNINKY NABÍZÍ.  Ozveme se Vám co nejdříve!