KOMPLEXNÍ XBODY
SLUŽBY


Našim partnerům můžeme poskytnout komplexní služby, které jim napomáhají zlepšit vedení jejich studia a nabízet klientům vysoce kvalitní a hodnotné služby. Společnost XBody je také silně zaměřená na podporu svých partnerů, kterým poskytujeme jedinečná řešení včetně online systému pro správu studiakomplexní vzdělávací program, tréninkovou podporu a rychlou servisní službu.

XBODY ONLINE

Unikátní EMS software pro správu vašeho XBody studia. Mějte přehled o všech informacích týkajících se prodeje tréninků a trénování klientů ve vašem studiu. Synchronizujte své přístroje XBody s naším systémem, který vám umožní snadný přístup k údajům v rámci vašeho fitness studia.

SLEDUJTE, CO SE VE VAŠEM STUDIU DĚJE

Provoz fitness studia představuje pestrý soubor různých úkolů a žádný majitel nemůže být ve svém studiu pořád, aby se ujistili, že vše běží hladce. Je třeba vědět, co se děje ve vašem studiu, když tam nejste. Sledujte výkony svého studia, údaje o financích, porovnejte rezervace klientů s činností trenérů a využití zařízení, což vám umožní odhalit jakékoli nesrovnalosti a příležitosti růstu.

JEDNODUCHÁ KOMUNIKACE S VAŠIMI KLIENTY

XBody Online nabízí vašim klientům možnost online rezervací jejich tréninkových lekcí. Pro klienty je plánování jejich cvičení snazší a pohodlnější, zatímco pro vás je přesnější. Nastavit pracovní plán trenérů, včetně všech souvisejících finančních složek, což napomůže hladkému chodu vašeho fitness studia. Vaši klienti mohou využít svých osobních přístupů k nastavení svých osobních cílů, sledování své výkonnosti a pokroků, a také aby mohli využít zvláštních nabídek, sezónních akcí a dárků, takže zůstanou dlouhodobě motivovaní, angažovaní a loajální.

SPRÁVA VAŠEHO STUDIA POMOCÍ JEDINÉHO ŘEŠENÍ

Všechna zařízení XBody lze synchronizovat, aby sdílela údaje, informace o klientech, permanentkách a historii cvičení – takže můžete se svými klienty cvičit na jakémkoliv zařízení a všechny relevantní informace o klientovi budou k dispozici. Velikosti tréninkového obleku lze doplnit a synchronizovat s profily klientů tak, aby je mohli trenéři předem připravit. Tím je dosaženo vyšší efektivity, protože klienti jsou připraveni na trénink včas, takže můžete na jeden den naplánovat tréninky pro více klientů.

 

Obrat, rezervace, zákaznická data

Sledujte aktivity ve svém studiu, plány trenérů, klientů a finanční ukazatele na jediné online platformě.

Informace o studiu

Budete mít přístup k informacím o studiu z libovolného mobilního či stolního zařízení.

Sledujte práci trenérů

Plánujte personální obsazení, sledujte činnost trenérů a mějte pod kontrolou využití zařízení, abyste vždy měli přehled o tom, co se ve vašem studiu děje.

Online rezervace tréninků

Dejte svým klientům možnost rezervovat, měnit a spravovat své rezervace pomocí uživatelsky příjemné online platformy.

Stanovení osobních cílů a výkonů

Motivujte své klienty tím, že jim připomenete jejich úspěchy pokaždé, když dosáhnou nového milníku jejich postupu a stále jim nastavujte nové cíle.

Akce pro klienty

Oslovte své klienty pohodlným a efektivním způsobem v rámci propagace sezónních nabídek, věrnostních bonusů nebo jiných propagačních akcí.

EMS INSTITUT PRO TRENÉRY

Ovládněte plnohodnotně EMS technologii a rozvíjejte své obchodní dovednosti s XBody. EMS Institut pro trenéry si klade za cíl vzdělávat novou generaci technicky i podnikatelsky zdatných EMS trenérů.

Pro koho je školení určeno?
– pro uživatele XBody přístrojů s praxi, kteří chtějí prohloubit své znalosti
– pro každého, kdo má jíž nějaké sportovní / tréninkové zkušenosti

Cena 2 denního kurzu je stanovena XBody na 200 € bez DPH

KDO ŠKOLÍ NAŠE EMS TRENÉRY?

Školení provádí Pavel Svetlošák, náš hlavní trenér XBody pro Českou a Slovenskou republiku, který se v oblasti EMS tréninků pohybuje již od roku 2014. Pomohl více než sto provozovatelům EMS studií v České a Slovenské republice. Obchodní partner ve franšízové síti EMS studií BodyBody.

EMS XBody Certifikace:
– XBody Training Basic
– XBody Training Intermediate
– XBody Training Advanced

KOMPLEXNÍ VZDĚLÁVACÍ SYSTÉM PRO TRENÉRY

Základním kamenem úspěchu každého EMS studia jsou dobře připravení EMS trenéři, kteří každodenně pracují s klienty. Proto jsme založili EMS Institut pro trenéry, zcela unikátní službu v celém odvětví EMS, kde se trenéři mohou naučit principy a podrobnosti o technologii EMS, jak efektivně využívat jednotlivé frekvence a impulsy, jak správně vést tréninky, jaké tréninkové metody poskytují nejlepší výsledky a jak co nejúčinněji využívat zařízení XBody EMS.

ROZVOJ OBCHODNÍCH DOVEDNOSTÍ

Vzhledem k tomu, že provoz EMS studia znamená vést společnost, je součástí našeho kurzu také výuka praktických dovedností, zaměřených na vedení firmy. Trenéři jsou vašimi prvoliniovými zaměstnanci, jsou tváří vašeho studia, pravidelně se setkávají s vašimi klienty a postupem času si k nim získávají vztah. Je proto nezbytné, aby se naučili, jak mohou být vašemu podnikání nápomocní a jak co nejefektivněji rozšiřovat jejich klientelu. V rámci našich kurzů a akcí získají trenéři detailní znalosti a praktické dovednosti, které jim pomohou zvládat a prodávat služby klientům, jak na ně správně dohlížet a motivovat je, a jak budovat a rozšiřovat loajální klientelu, která je spokojena se svými výsledky a ráda vás doporučí svým přátelům a rodině.

ZÍSKEJTE CERTIFIKACI EMS TRENÉRA

Pokud budou chtít absolvovat EMS certifikaci, budou vaši EMS trenéři muset projít školením pokrývajícím všechny aspekty EMS tréninku – od technických detailů až po obchodní pohled na věc. Tento pečlivě vypracovaný standard znalostí představuje všeobecně platný a spolehlivý dokument, kterému můžete při výběru trenérů důvěřovat. Díky tomuto certifikátu vaši trenéři mohou prokázat, že mají znalosti a dovednosti k provádění EMS tréninků efektivním, bezpečným a zábavným způsobem, který zajistí, že vám klienti zůstanou věrní, budou mít skvělé výsledky a doporučí vás svým přátelům a rodině.

PRACUJTE PRO KONCEPT
BODYBODY HOME & OFFICE

Jako osobní trenér BodyBody budete jezdit za klienty domů nebo do kanceláře. Jedná se o franšízovou spolupráci, budete tak pánem svého času a podnikat sám na sebe. Zároveň budete součástí týmu osobních trenérů BodyBody Home & Office, získáte veškerou podporu a jedinečné podmínky v podnikání.

Velkou výhodou je, že si nemusíte kupovat svůj vlastní EMS přístroj a začít podnikat tak můžete s minimální investicí.

Technologie EMS

Seznamte se důkladně s EMS, získejte podrobné informace o impulsech a frekvencích, rozvíjejte své trenérské dovednosti a poskytujte svým klientům ty nejúčinnější a nejprofesionálnější zkušenosti.

Rozvíjení obchodních dovedností

Zjistěte, jak získávat nové klienty, udržet si stávající klienty, zlepšit své komunikační a finanční dovednosti a jak spravovat své studio ziskově.

Najděte trenérské akce

Připojte se k trenérům z celého světa na jedné z našich vzdělávacích akcí, na kterých získáte všechny nezbytné základní dovednosti k tomu, aby se z vás stal dobrý EMS trenér.

Zápis na trenérské kurzy

Zapojte se do našich všeobecných trenérských kurzů a získejte veškeré dovednosti, postupy pro rozvoj podnikání a odborné znalosti, a staňte se jedním z nejlepších EMS trenérů na světě.

Najděte EMS trenéry

Oslovte a komunikujte s certifikovanými EMS trenéry po celém světě. Snadno a rychle najdete ty nejlepší odborníky a zaškolíte profesionály, kteří pracují ve vašem studiu.

Získejte certifikace EMS školení

Dosáhněte pokročilé úrovně znalostí v oblasti EMS technologií a obchodních strategií a získáte univerzální certifikaci vašeho vzdělání v oblasti EMS.

SERVISNÍ SÍŤ A PODPORA

Můžete nás snadno a rychle oslovit pro jakoukoliv podporu a servis. Pokud máte nějaké problémy, požadavky nebo dotazy, jsme zde 24/7.

Servisní podpoře věnujeme maximální péči a jsme si vědomi, že přístroje tvoří základ vašeho podnikání.

NEUSTÁLÁ SERVISNÍ PODPORA

Naším cílem je poskytovat našim partnerům bezproblémový servis, přičemž každý požadavek posuzujeme individuálně tak, aby to bylo možné všechny problémy řešit co nejrychleji. V případě závady vašeho přístroje jsme schopni doručit náhradní servisní přístroj, který budete ve vašem studiu používat po dobu servisní opravy.

TRÉNINKOVÁ PODPORA

Po absolvování školení v rámci dodání přístroje máte neustálou podporu v oblasti trénování a provozu XBody studia. Nevíte si rady s kontraindikacemi vašeho klienta nebo nevíte jak si nastavit procesy ve vašem studiu? Zavolejte nám a rádi s vám probereme všechny vaše dotazy. Podpora je jedním z klíčových faktorů, která je pro úspěšnou spolupráci velmi důležitá.

Rádi vás přivítáme v našem showroomu v Praze, kde máme všechny modely XBody přístrojů.

FOTOGRAFIE, MANUÁLY A VIDEA

Společnost XBody poskytuje svým partnerům mnoho marketingových materiálů, videozáznamů, nejnovějších obrázků, příkladům z provozu fitness studií a osvědčené postupy pro úspěšné podnikání. Každý partner získá vlastní přístup na úložiště, kde může získat další informace týkající se provozu a nastavení přístojů, stahovat pravidelné aktualizace softwaru a nové funkce.

Záruční a pozáruční servis

Jsme hrdí na to, že můžeme našim partnerům prostřednictvím servisního střediska poskytovat servis a podporu na nejvyšší úrovni.

Profesionální servisní síť

Komplexní servisní síť je k dispozici jak globálně, tak i lokálně, a pro všechny zainteresované partnery je zde možnost zapojit se do vzdělávacího servisního programu.

Grafické materiály

Partnerům poskytujeme všechny informace a aktualizace týkající se provozu, nastavení a práci ve studiu.

Celosvětová podpora

Vaše podnikání a vaše dotazy nás zajímají – náš servis je k dispozici po celém světě.

Odpověď do 24 hodin

Víme, že čas jsou peníze, a proto je pro nás důležité odpovědět na všechny dotazy do 24 h od přijetí vašeho požadavku nebo dotazu.

Marketingová podpora

Získejte přístup k našim nejnovějším marketingovým materiálům, jako jsou fotografie, videa a vizuální návrhy, které vám pomohou s rozvojem vašeho podnikání.

KONTAKTUJTE NÁS!

Facebook XBODY CZ/SK

Chcete být pravidelně informování o všech aktuálních novinkách? Sledujte náš Facebook XBody CZ/SK

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O PŘÍSTROJÍCH XBODY?

Kontaktujte nás, odpovíme vám na vaše dotazy a poskytneme vám cenovou nabídku pro vámi vybraný typ podnikání s XBody přístroji.